Kanclerz zaprasza

OBORNIKI. Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości z siedzibą w Poznaniu została utworzona w 1998 roku z inicjatywy Fundacji Własności Prywatnej „Sami Sobie” oraz Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Z końcem czerwca uruchomiony został nowy wydział w Obornikach. W związku z tym postanowiliśmy zapytać  Kanclerza WSHiR prof. dr Janusza Czernego – dlaczego właśnie Oborniki? 

– Propozycja uruchomienia wydziału wyszła ze strony władz samorządowych Obornik które dostrzegły możliwość rozwoju edukacyjnego i kulturowego środowiska, a przede wszystkim zwiększenia szansy studiowania przez maturzystów z Obornik i okolicy. Studia w Wyższej Szkole Handlu i Rachunkowości są gwarancją zdobycia wszechstronnego i rzetelnego wykształcenia a także profesjonalnego przygotowania zawodowego.

Założycielami Wyższej Szkoły Handlu i Rachunkowości są instytucje publiczne, posiadające wieloletnie doświadczenie w praktyce gospodarczej. Kompetentna i doświadczona kadra naukowo-dydaktyczna wspomagana przez praktyków życia gospodarczego gwarantuje wysoki poziom kształcenia studentów. Prof. Czerny informuje, że WSHi R kształci studentów na kierunku zarządzanie w zakresie specjalizacji z rachunkowości i obrotu gospodarczego. W jego ocenie specjaliści w dziedzinie rachunkowości mają najmniejsze problemy ze znalezieniem pracy, która niesie ze sobą satysfakcję, zarówno zawodową, jak i finansową. – W procesie kształceni szczególny nacisk położony jest na marketingową orientację w zarządzaniu oraz na ścisłe powiązanie problemów kreowania przyszłości firmy z zagadnieniami organizacyjnymi, prawnymi, społecznymi i finansowymi. Program nauczania oferowany przez WSHiR gwarantuje kompleksowe zaspokojenie potrzeb i oczekiwań studentów oraz ich przyszłych pracodawców.

Na koniec przypomina: zajęcia prowadzone będą w Obornikach w Zespole Szkół przy ul. Obrzyckiej 88. Rekrutacja na studia odbywa się w sekretariacie Zespołu Szkół od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-14:00. Oczywiście wszyscy chętni mogą również składać wymagane dokumenty w biurze rekrutacji w Poznaniu przy ul. Gajowej 6, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-17:00 oraz w każdą sobotę w godz. 9:00-14:00.


Okładka najnowszego numeru Gazety Obornickiej

Szczenięta 
owczarka niemieckiego
Informacje pod numerem telefonu
509 400 305

Sprzedam działkę budowlaną 2000 m,
pełne media, 
ul. Owocowa Oborniki
tel. 602 571 861,
507 142 755
724 016 319


TANI WĘGIEL
PROMOCJA

Skład opału w Rożnowie poleca:
– Węgiel Kamienny Kostka
LUZ
– Węgiel Kamienny Orzech
Worki LUZ
– Ekogroszki Węgla Kamiennego Worki LUZ
– Miał z Groszkiem Luz
Ekogroszek składujemy w suchym, zamkniętym pomieszczeniu
Rożnowo ul. F. Mickiewicza 5
CENY PROMOCYJNE!!
Nie przepłacaj! Zadzwoń!
Tel. 502 612 399 lub 600 371 366
Transport powyżej 1 tony na terenie gmin 
Oborniki, Rogoźno i Ryczywół GRATIS!


Układanie parkietów, podłóg i paneli,
cyklinowanie, polerowanie bezpyłowe
Oborniki tel. 669 934 242


REDAKCJA

Gazeta Powiatowa Ziemia Obornicka. Tygodnik Informacyjny, Kulturalny i Społeczny. Ukazuje się w każdy wtorek od 1991 roku. Wydawca: Handel-Druk-Kolportaż. ISSN 1427-5848.

Reklamy i ogłoszenia
Dorota Misiorna: tel. 660 875 525, dorota@oborniki.com.pl.

Redaktor naczelny: Marek Misiorny,
tel. 517 146 753.

Mail do redakcji: gazeta@oborniki.com.pl.