Janusz Radek, ciastka i operetka w jednym miejscu

Janusz Radek, ciastka i operetka w jednym miejscu

OBORNIKI. W niedzielę na deskach ceny OOK Oborniki stanął Janusz Radek. Często zapraszany do udziału w koncertach okolicznościowych, na których wykonuje jednorazowo specjalnie przygotowane utwory lub covery znanych piosenek. Tak było właśnie w Obornikach.

Po gromko oklaskiwanym koncercie autorskim zatytułowanym „60 wzruszeń” Janusza Radka wystąpili artyści operetkowi, jednak wcześniej, podczas przerwy pracownicy OOK częstowali widownię pysznymi ciastkami i wyborną kawą.

Było kogo częstować, bo tak parter jak i balkon wypełniły się widzami do niemal ostatniego miejsca.Nic w tym dziwnego. Na scenie stanęli od lat znani i oklaskiwani artyści. Ich pierwszy występ miał miejsce w Obornikach 15 lat temu, w bibliotece, dokąd zaprosiła ich obornicka melomanka pani Ola.

Ze sceny popłynęły arie i duety z: Księżniczki czardasza, Wesołej wdówki, Zemsty nietoperza, Hrabiego Luxemburg, Hrabiny Maricy i wielu, wielu innych. Jeżeli do tego dodać doskonale słyszalny podkład muzyczny i jak zawsze miłą atmosferę Obornickiego Ośrodka Kultury, to trudno sobie wyobrazić lepszy pomysł na spędzenie niedzielnego wieczoru.

Podobne artykuły