Ilona Tadla trzecia w kraju

RADOM, OBORNIKI. 13 lutego odbyły się w Radomiu ogólnopolskie zawody „Pimp of Dancehall 2009”. Polegały na solowych pokazach umiejętności tanecznych dziewczyn. Wystąpiła w nich cała taneczna czołówka. Z nieskrywana radością donosimy, że w tym znakomitym składzie do najlepszych należały tancerki z zespołu Cat Clan Ilony Tadli. 

W eliminacjach wzięły udział prócz Ilony, także Weronika Rakoczy, Agata Jarzębowska, Klaudia Koralewska, Sara Czaja i Klaudia Jankowska. Każda z nich przez 45 sekund przedstawiała na parkiecie swoje umiejętności dancehallowe. Nie było łatwo zabłysnąć, bo jak przyznaje prowadząca grupę taneczną przy OOK Oborniki Ilona Tadla – poziom umiejętności prezentowany przez dziewczyny z całej Polski był bardzo wysoki. 

Tak samo oceniła to komisja sędziowska w której zasiadały jurorki specjalizujące się w tym gatunku tańca, jakim jest dancehall. Byli to Urszula Fryc, Sonia Truszkowska i Oliwia Lucedarska. Sa to nazwiska doskonale znane w tanecznym światku. 

Ostatecznie do finału zakwalifikowało się z ogromnej grupy tylko osiem dziewczyn, a wśród nich: Weronika Rakoczy i Ilona Tadla. Reszta dziewczyn z Obornik zaprezentowała się niemal równie wspaniale a od koleżanek dzieliły je znikome różnice punktowe. W późniejszym czasie wspaniale dopingowały tancerkę ze swej grupy i ich instruktorkę a to bardzo pomogło.

Poziom był tak wyrównany, że jury nie mogło poradzić sobie z oceną. Zdecydowano o dogrywce. Do kolejnego pokazu stanęła w grupie czterech najlepszych również niezrównana Ilona. Komisja wyłoniła wreszcie najlepszą trójkę zawodów. 

Wicemiss Obornik, rewelacyjna i utalentowana tancerka Ilona Tadla wróciła do domu z trzecim miejscem. – Jestem dumna z postępów moich podopiecznych. Dwie uczestniczki to jest Sara Czaja oraz Klaudia Jankowska poznały smak solowego tańca po raz pierwszy i poszło im naprawdę dobrze. Tak samo całej reszcie! Oby tak dalej – powiedziała po powrocie. 

Po wielkim sukcesie we Wrzesni, gdzie w Otwartych Grand Prix Polski Dance dziewczyny ćwiczące step black pod okiem Ilony wzięły niemal wszystko, co było do zdobycia z pierwszą nagroda w grupie 15 lat włącznie. Prócz instruktorki zadowolone sa też ćwiczące u niej dziewczyny. Na koniec warto wspomnieć, że przez całe ferie odbywają się próby Cat Clanu, więc o nudzie mowy być nie może.


Okładka najnowszego numeru Gazety Obornickiej

Sprzedam
piętro domu

w Kowanówku
120 m2, garaż, 
budynek gospodarczy, działka, 
ogrzewanie gazowe,
osobne wejście.
tel. 501 546 289

Sprzedam działkę
Kowanowo k/Obornik
o pow. 1574 m2
woda, kanalizacja, prąd
tel. 604 437 643
tel. 607 824 436


TANI WĘGIEL
PROMOCJA

Skład opału w Rożnowie poleca:
– Węgiel Kamienny Kostka
LUZ
– Węgiel Kamienny Orzech
Worki LUZ
– Ekogroszki Węgla Kamiennego Worki LUZ
– Miał z Groszkiem Luz
Ekogroszek składujemy w suchym, zamkniętym pomieszczeniu
Rożnowo ul. F. Mickiewicza 5
CENY PROMOCYJNE!!
Nie przepłacaj! Zadzwoń!
Tel. 502 612 399 lub 600 371 366
Transport powyżej 1 tony na terenie gmin 
Oborniki, Rogoźno i Ryczywół GRATIS!


Układanie parkietów, podłóg i paneli,
cyklinowanie, polerowanie bezpyłowe
Oborniki tel. 669 934 242


REDAKCJA

Gazeta Powiatowa Ziemia Obornicka. Tygodnik Informacyjny, Kulturalny i Społeczny. Ukazuje się w każdy wtorek od 1991 roku. Wydawca: Handel-Druk-Kolportaż. ISSN 1427-5848.

Reklamy i ogłoszenia
Dorota Misiorna: tel. 660 875 525, dorota@oborniki.com.pl.

Redaktor naczelny: Marek Misiorny,
tel. 517 146 753.

Mail do redakcji: gazeta@oborniki.com.pl.