Hrabi był na deser

OBORNIKI. Kolejny czwartek z kabaretem należał do szczególnych. Jak to wcześniej Leszek Faron obiecał za naszym pośrednictwem, kabaret Hrabi zagrał na deser. Na scenie OOK było już wiele kabaretów, jednak specyficzny humor Hrabi zrobił na widzach ogromne wrażenie.

Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer (ksywka Bajer) oraz akompaniujący im Łukasz Pietsch (ksywka Lopez) bawili widownię zaskakująco prostymi środkami wyrazu. W programie „kobieta i mężczyzna" przeplatali gagi słowne gestami, zaskakiwali nieoczekiwaną puentą, wywoływali burzę śmiechu jednym gestem, rekwizytem lub jedynie mimiką. Trzeba być prawdziwymi mistrzami, by przy tak skromnych środkach wywoływać aż tyle śmiechu. „Rekwizytami” zespołu stawali się także widzowie. Ktoś przybijał gwóźdź dając pretekst do żartów, ktoś inny składał w kostkę koszulę. 

Obecna na sali Anna Rydzewska dostała do zszycia pękniętą na plecach bluzkę, dzięki temu dowiodła, że jest znacznie lepszym burmistrzem, niż krawcową. Występ tak się podobał, że po burzy braw naliczyliśmy aż siedem bisów, do których aktorów nie trzeba było wcale długo namawiać. Było śmiesznie, refleksyjnie a czasem bardzo pikantnie. Mogą żałować ci, którzy nie zdecydowali się obejrzeć występu kabaretu Hrabi. Na widowni pozostało kilkadziesiąt wolnych miejsc, a szkoda, bo warto było poświecić czas, by sprawdzić co po długiej liście potraw kabaretowych będzie na deser.


Okładka najnowszego numeru Gazety Obornickiej

Szczenięta 
owczarka niemieckiego
Informacje pod numerem telefonu
509 400 305

Sprzedam działkę budowlaną 2000 m,
pełne media, 
ul. Owocowa Oborniki
tel. 602 571 861,
507 142 755
724 016 319


TANI WĘGIEL
PROMOCJA

Skład opału w Rożnowie poleca:
– Węgiel Kamienny Kostka
LUZ
– Węgiel Kamienny Orzech
Worki LUZ
– Ekogroszki Węgla Kamiennego Worki LUZ
– Miał z Groszkiem Luz
Ekogroszek składujemy w suchym, zamkniętym pomieszczeniu
Rożnowo ul. F. Mickiewicza 5
CENY PROMOCYJNE!!
Nie przepłacaj! Zadzwoń!
Tel. 502 612 399 lub 600 371 366
Transport powyżej 1 tony na terenie gmin 
Oborniki, Rogoźno i Ryczywół GRATIS!


Układanie parkietów, podłóg i paneli,
cyklinowanie, polerowanie bezpyłowe
Oborniki tel. 669 934 242


REDAKCJA

Gazeta Powiatowa Ziemia Obornicka. Tygodnik Informacyjny, Kulturalny i Społeczny. Ukazuje się w każdy wtorek od 1991 roku. Wydawca: Handel-Druk-Kolportaż. ISSN 1427-5848.

Reklamy i ogłoszenia
Dorota Misiorna: tel. 660 875 525, dorota@oborniki.com.pl.

Redaktor naczelny: Marek Misiorny,
tel. 517 146 753.

Mail do redakcji: gazeta@oborniki.com.pl.