Halowa Liga OCS 2005

OBORNIKI.. W miniony weekend rozegrano 3 kolejkę gr. A i B oraz 4 kolejkę gr .A. Następne mecze rozpoczną się po przerwie świątecznej 2 i 3 kwietnia. Poniżej wyniki i aktualne tabele.

Grupa A 3 kolejka  

Eko Mak – Flinstonowie 2:4

Brovary Hills – Stoper 1 3:1

Zielone Żabki – Pilsner Team 0:3

Niezależni – Budimpeks 1:4

Deja vu – KS Bociany  3:1

  4 kolejka  

Brovary Hills – Browary 3 0:3

Zielone Żabki – Flinstonowie 3:5

Niezależni – Stoper 1 1:1

Deja vu – Pilsner Team 5:3

KS Bociany – Budimpeks 2:7

Grupa B  3 kolejka

Cebulki – Sportmania 1:0

Jaskiniowcy – Stoper 2 2:6

Memento Mori – Art Bud 0:0

Bertus Team -Elplas 1:6

Muzycy – Pomax 4:11

Tabela grupa A

1.Browary 3 3 9 13:2

2.Brovary Hills 4 9 11:5

3.Deja vu 4 9 14:11

4.Pilsner Team 4 7 14:10

5.Budimpeks 4 6 13:12

6.Flinstonowie 3 6 11:10

7.Eko Mak 3 4 11:8

8.Niezależni 4 4 8:11

9.Zielone Żabki 4 3  11:16

10.Stoper 1 3 1 3:9

11.KS Bociany 4 0   9:24

Tabela grupa B

1.Jaskiniowcy 3 6 13:6

2.Stoper 2 2 6 9:2

3.Pomax 3 5 18:11

4.Memento Mori 3 5 7:5

5.Art Bud 3 4 7:9

5.Cebulki 3 4 7:9

7.Sportmania 2 3 7:3

8.Ziomki 2 3 3:3

9.Elplast 3 3 6:7

10.Bertus Team 3 3 9:13

11.Muzycy 3 0 7:25

Podobne artykuły

Halowa Liga OCS 2005

OBORNIKI.. Tylko w sobotę kontynuowano rozgrywki w ramach Halowej Ligi OCS . Wszystkie niedzielne mecze z uwagi na żałobę po śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II zostały odwołane.

Nowe terminy V i VI kolejki gr A oraz VI kolejki gr B będą ustalone w najbliższym czasie. VII runda i następne pozostają bez zmian zgodnie z wcześniej ustalonym grafikiem.

Poniżej wyniki sobotnich spotkań i aktualne tabele.

Grupa B

 4 kolejka 

Jaskiniowcy – Ziomki 2:4

Memento Mori – Sportmania 4:1

Bertus Team – Stoper 2 0:2

Muzycy – Art Bud 1:6

Pomax – Elplast 2:5

5 kolejka

 Memento Mori – Cebulki 10:0

Berust Team – Ziomki 2:1

Muzycy – Sportmania 3:4

Pomax – Stoper 2 2:7

Elplast – Art Bud 2:2

Grupa A

1.Browary 3 3 9 13:2

2.Brovary Hills 4 9 11:5

3.Deja vu 4 9 14:11

4.Pilsner Team 4 7 14:10

5.Budimpeks 4 6 13:12

6.Flinstonowie 3 6 11:10

7.Eko Mak 3 4 11:8

8.Niezależni 4 4 8:11

9.Zielone Żabki 4 3 11:16

10.Stoper 1 3 1  3:9

11.KS Bociany 4 0  9:24

Grupa B

1.Stoper 2 4 12 18:4

2.Memento Mori 5 11 21:6

3.Art Bud 5 8 15:12

4.Elplast 5 7 13:11

5.Jaskiniowcy 4 6 15:10

6.Sportmania 4 6 12:10

7.Ziomki 4 6 8:7

8.Bertus Team 5 6 11:16

9.Pomax 5 5 22:23

10.Cebulki 4 4 7:19

11.Muzycy 5 0 11:35

Podobne artykuły