Diamenty Forbes 2021 dla rogozińskiego Aquabellis

Diamenty Forbes 2021 dla rogozińskiego Aquabellis

ROGOŹNO. Miło nam poinformować o tym, że gminna spółka „AQUABELLIS” znalazła się wśród laureatów prestiżowego grona „Diamentów Forbesa 2021”, opublikowanego w miesięczniku Forbes luty 2021.

Ranking przedsiębiorstw został opracowany na podstawie szwajcarskiej metody wyceny firmy. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe za lata 2015-2019, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Na liście firm najszybciej zwiększającej swoją wartość, z przychodem ze sprzedaży od 5 do 50 mln zł w ostatnim roku obrachunkowym, „AQUABELLIS” Sp. Z o.o. zajęła doskonałe IV miejsce w Województwie Wielkopolskim, a na liście ogólnopolskiej chlubne miejsce 57-e.
Miesięcznik Forbes opracował zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce w trzech kategoriach, według przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym: małe z przychodem ze sprzedaży od 5 do 50 mln zł, średnie z przychodem ze sprzedaży 50 do 250 mln zł, duże z przychodem ze sprzedaży ponad 250 mln zł.

W porozumieniu z redakcją „Forbesa” Bisnode Polska zebrał dane firm, które złożyły w terminie raporty do KRS za okres 2019-2015.
Na tej podstawie powstała tegoroczna lista blisko 15 tysięcy przedsiębiorstw, którym Bisnode Polska przyznała pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, które jednocześnie mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami. Na liście znalazły się przedsiębiorstwa z 15% i większym rocznym wzrostem ich wartości.

Tak wysoka pozycja AQUABELLISU to nie tylko ogromny sukces jej załogi i stojącego na czele prezesa Witolda Goszczyńskiego, ale i całej gminy. Trzeba tu wspomnieć też o zasłudze burmistrza Romana Szuberskiego, który w krytycznym momencie zaproponował Witoldowi Goszczyńskiemu misję poprowadzenia spółki gminnej we właściwym kierunku, czego skutkiem są Diamenty Forbesa.

Podobne artykuły