Derby Orkanów przyniosły grad bramek

GMINA OBORNIKI i RYCZYWÓŁ. Mecze niedzielnej (8.maja) kolejki A i B klasy odbywały się w strugach deszczu i w przenikliwym zimnie. Niektóre spotkania zostały odwołane z uwagi na zły stan boisk. Tak było w Suchym Lesie, gdzie miał grać łukowski Huragan.

Z kolei do Lulina nie dotarła ekipa z pobliskiego Baborówka i sędzia odgwizdał walkower 3:0 na korzyść Tęczy. Rożnowia i Warta Ocieszyn przegrały na wyjazdach odpowiednio – w Murowanej Goślinie i Pamiątkowie.

Najwięcej bramek padło na stadionie w Objezierzu podczas derbowego spotkania miejscowego Orkanu z ryczywolskim imiennikiem. Bramkarz gości aż dziesięć razy musiał wyciągać piłkę z siatki.

Wyniki: Concordia M Goślina – Rożnovia Rożnowo 3:0, Orkan Objezierze – Orkan Ryczywół 10:0, bramki: Krystian Morka 2, Krzysztof Rys 2, Michał Tachowiak, Mateusz Bartoszek, Jakub Zbierski, Mieczysław Wojtkowiak i Paweł Krystyniuk po 1. Relaks Pamiątkowo – Warta Ocieszyn 3:1, bramka Dariusz Jabłoński, Tęcza Lulin – LKS Baborówko 3:0 (wo), Suchary S Las – Huragan Łukowo odwołany.

W poprzednim tygodniu: Warta Ocieszyn – Grom Ninino 5:1, bramki: Przemysław Kołodziej 2, Dawid Partyka, Robert Kołodziej i Remigiusz Pacholski po 1. Huragan Łukowo – GKS Golęczewo 3:4. LKS Baborówko – Orkan Objezierze 0:4, bramki: Andrzej Szymański 2, Krystian Morka i Roman Markwitz po 1. Huragan Podrzewie – Tęcza Lulin 3:2, bramki: Piotr Skrzypek i Andrzej Adamek.

Podobne artykuły