Sprawca poszukiwany

Sprawca poszukiwany

OBORNIKI. 31 stycznia o godzinie 10:47 na ulicy Sądowej miało miejsce niecodzienne zdarzenie. Do sklepu instalacyjnego podjechał samochód, którego pasażerowie wysiedli, zapomniawszy zaciągnąć ręczny hamulec. Auto samoczynnie ruszyło i stoczyło się kilka metrów w dół ulicy.
Właściciel „uciekającego” auta zorientował się i próbował je bezskutecznie zatrzymać. Pojazd zakończył swoją jazdę na innym, prawidłowo zaparkowanym samochodzie, uderzonym w bok i przemieszczonym w taki sposób, że uderzyło też w inna przeszkodę.
Właściciel poszkodowanego auta zwraca się, za naszym pośrednictwem, z prośbą do świadków zdarzenia o zgłoszenie się na policję osobiście lub telefonicznie pod numer 61 297 52 00, albo o kontakt z właścicielem uszkodzonego samochodu pod numerem 607 203 434.
W związku z tą sprawą poszukiwany jest właściciel czerwonego samochodu prawdopodobnie marki Mitsubishi Colt (pewność uzyska się po specjalistycznej analizie, która właśnie trwa. Może uda się uzyskać także numery rejestracyjne), ubrany był w granatową kurtkę z kapturem i ciemne (czarne lub granatowe) spodnie z szerokimi, białymi lampasami. Towarzysząca mu kobieta ubrana była najprawdopodobniej w dżinsy, zieloną kurtkę i czarną czapkę. Piszemy – prawdopodobnie, gdyż sprawca wypadku zbiegł z miejsca zdarzenia, a bezpośredni świadek nie zawiadomił o tym, ani nie zatrzymał kierowcy. W imieniu poszkodowanego prosimy o pomoc. A może winny sam się zgłosi?

Podobne artykuły