Solaris wspiera szkołę z Kowanówka

KOWANÓWKO. We wtorek odbyła się po raz dziewiąty Świąteczna Akcja z Solarisem. Pracownicy firmy z potrzeby własnego serca, bezinteresownie, z własnych pieniędzy, kolejny raz postanowili zrobić uczniom Zespołu Szkół Specjalnych w Kowanówku świąteczny prezent.
Tym razem każde dziecko otrzymało swoją szafkę, w której będzie mogło przechowywać osobiste rzeczy i przybory szkolne. To dla naszej szkoły ogromna pomoc i jesteśmy bardzo wdzięczni za ten kolejny dar. – Dzięki takim akcjom szkoła sukcesywnie doposażana jest w nowoczesny sprzęt, co ułatwia i uatrakcyjnia naszym uczniom pobyt w szkole. Bez zaangażowania Marcjanny Pawlak i Alicji Malewicz-Pełczyńskiej oraz Katarzyny Mysi ta akcja nie byłaby możliwa – stwierdziła Zyta Czechowska. Wyraziła też wielkie podziękowania, do których przyłączyła się dyrektor Ewa Szczecińska, dla wolontariuszy Fundacji Zielony Jamnik za wszelkie wsparcie
Nasza redakcja przypomina, że Zyta Czechowska jest „Nauczycielem roku 2019”, a w szkole koordynatorem i organizatorem akcji.

Podobne artykuły