I Festiwal Smaków Food Trucków

OBORNIKI. Food Trucki podbiją świat. Są nad morzem, w górach i na Mazurach, więc dlaczego nie miałyby trafić też do Obornik.
Właśnie w Obornikach, w weekend 21 i 22 września, odbędzie się I Obornicki Festiwal Smaków Food Trucków. W samo południe w sobotę na obornickim Rynku, wbrew jesiennej chandrze, staną pojazdy z kuchnią wewnątrz, z których serwowane są potrawy, które niemal wszyscy lubią. Przypomni to wakacyjny klimat i pozwoli na spędzenie smakowitego weekendu.
Będzie okazja, by przywołać wspomnienia minionych podróży i zasmakować w kuchniach całego świata. W sobotę 21 i niedzielę 22 na Rynku pojawią się znane i lubiane food trucki, serwujące zarówno klasykę street foodu, jak: burgery, frytki i zapiekanki oraz bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni
Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. W ramach wydarzenia przygotowano specjalną strefę dla dzieci, czy też strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Warto wziąć udział w konkursach i zawodach, które zostały przygotowane specjalnie dla mieszkańców powiatu obornickiego.
Jeżeli ktoś zjadł coś wyjątkowego z food trucka, może podzielić się tym wspomnieniem o tej potrawie z naszą redakcją pod nr 605 731 021, a najciekawsze wspomnienie zostanie wyróżnione specjalnym bonem do jednego z wybranych food trucków stojących na obornickim Rynku.
Zapraszamy w nadchodzący weekend na Festiwal Smaków Food Truck, gdzie wstęp jest bezpłatny, potrawy wyjątkowe, a wrażeń bez liku. Parterem wydarzenia jest Gmina Oborniki i Browar Amber, a patronem medialnym Gazeta Powiatowa „Ziemia Obornicka”.

Podobne artykuły