Koncert w farze

Koncert w farze

OBORNIKI. W obornickiej farze odbył się Koncert Kolędowy, na który, jak co roku, zaprosił Chór Pro Musica im. Józefa Czypka wraz z Chórem Kameralnym Melodos z Poznania, Obornicką Orkiestrą Dętą, Zespołem muzycznym Ardente ze Szkoły podstawowej nr 2 w Obornikach i Ireną Najdek, która uszlachetniła występ fragmentami wypowiedzi Stefana Wyszyńskiego na temat podążania za Maryją. Chór Kameralny Melodos z Poznania zaśpiewał kolędy cerkiewne albowiem specjalizuje się właśnie w takiej muzyce. Natomiast z Orkiestrą Dętą można było pośpiewać kolędy.
Dzieci i młodzież z zespołu muzycznego wyjątkowo pięknie wykonały piosenki świąteczne. Po koncercie odbyło się spotkanie wszystkich artystów w salce obok kościoła przy kawie i pysznym cieście ufundowanym przez Cukiernię Maćkowiak. Organizatorzy dziękują za naszym pośrednictwem księdzu dziekanowi Józefowi Kamzolowi za dobre słowo, wszystkim artystom za stworzenie wyjątkowej atmosfery i publiczności, która nie szczędziła braw.
30 maja po raz trzeci odbędzie się koncert pt. „Maryjne spotkania muzyczne”, który odbędzie się Farze; godzina zostanie podana na plakatach. Wstęp wolny.

Podobne artykuły