Tragedia pod Gościejewem i kim była ofiara?

Tragedia pod Gościejewem i kim była ofiara?

GOŚCIEJEWO. Około godziny 16:30 na nieczynnym przejeździe kolejowym w pobliżu Gościejewa, w miejscu zwanym Olszyną, doszło do tragicznego w skutkach wypadku.
Pędzący pociąg dalekobieżny relacji Kołobrzeg – Wrocław potrącił pieszego. Ofiara zginęła na miejscu.
Przyczyna tragedii nie jest ciągle znana, pewnym jest tylko to, że pieszy wtargnął na tory w miejscu niedozwolonym. Nie wiadomo też kim był młody mężczyzna potrącony przez pociąg.
W związku z tym policjanci zwracają się z prośbą o informacje do wszystkich, którzy mogliby znać ofiarę lub cokolwiek o niej wiedzieć. Osoby te proszone są o niezwłoczny kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Rogoźnie przy ul. Krzyżaniaka 4 (tel. 61 297 53 40, 61 297 53 61), Komendą Powiatową Policji w Obornikach, ul. Piłsudskiego 54 (tel. 61 29 75 200), pod nr 112 lub z najbliższą jednostką policji.
Rysopis mężczyzny: Wiek z wyglądu około 17-23 lata, szczupła budowa ciała, włosy krótkie koloru ciemnego.
Był ubrany w kurtkę materiałową „moro”, bluzę z kapturem koloru ciemnego z wizerunkiem animowanej postaci (RASTA), spodnie „jeansowe” koloru niebieskiego typu „Jogger”, buty sportowe ciemne, za kostki, marki „NIKE”.
Od osób mieszkających w pobliżu dowiedzieliśmy się, że nikt z osób zwykle tamtędy chodzących nie zginął. Ofiarą mógł być na przykład, mężczyzna mieszkający w nieodległym Schronisku dla Osób Bezdomnych MARKOT. To jednak wymaga ustalenia.
Po tragicznym wypadku ruch na tym odcinku torów został wstrzymany, a przewoźnik PKP Intercity zorganizował komunikację zastępczą.

Podobne artykuły