Adam Krasicki i załoga OOK przygotowuje się do świąt

OBORNIKI. Do świąt jeszcze co prawda ponad miesiąc, ale pracownicy Obornickiego Ośrodka Kultury już tworzą odpowiedni przedświąteczny klimat, by ułatwić przejście w atmosferę serdecznie świąteczną.
27 listopada o godzinie 17.00 ruszają warsztaty Otwartej Pracowni Artystycznej dla dorosłych. Na początek oczywiście świąteczna choinka. W trakcie warsztatów będzie można stworzyć przepiękną, delikatną i błyszczącą 40 cm choinkę. Instruktorzy nauczą pracować z masą strukturalną. Można będzie poznać podstawy tworzenia małych kompozycji kwiatowych. Koszt warsztatów: 55 zł/os. Na ten moment trwają już zapisy na listę rezerwową.
4 grudnia o godzinie 17.00 rozpoczynają się warsztaty o nazwie PAPIERCZAKI – ANIELSKIE KLIMATY. Podczas spotkań zostaną wykonane przestrzenne anioły z różnych gatunków papieru. Mogą one potem zostać klimatyczną ozdobą bożonarodzeniową lub niekonwencjonalnym prezentem dla kogoś wyjątkowego. Koszt to: 40 zł/os
11 grudnia o godzinie 17.00 instruktorzy będą zdradzać POMYSŁY NA ŚWIĄTECZNĄ DEKORACJĘ OKNA (I NIE TYLKO). W trakcie tych warsztatów uczestnicy wykonają pięć ozdób, w tym dwie wiszące – jak udekorowana szyszkę, dwa stojące – jak choinki w różnych odsłonach i na deser – piękny lampionik. Koszt: 60 zł/ os
18 grudnia można będzie nauczyć się i wykonać ANIOŁA. Będzie on z drewna i wiszący. Taki anioł może stać się doskonałą dekoracją lub jedynym w swoim rodzaju prezentem. Koszt: 25 zł/os. Na warsztaty obowiązują zapisy: OOK tel.: 61 2961424/ 605600494. Zatem dzwońcie i przybiegajcie do OOK, by zanurzyć się w świąteczne klimaty.

Podobne artykuły