Kolorowo i tłocznie Dziecka na Żwirkach

Kolorowo i tłocznie Dziecka na Żwirkach

OBORNIKI. Dzień Dziecka na terenie obornickich Żwirek był słoneczny i barwny. Na imprezę przybyły w miniona niedzielę tysiące osób w różnym wieku, choć dzieci były tego dnia najważniejsze.
Prócz dwóch scen z animacjami były liczne stoiska, nie mniej liczne dmuchańce, zawody sportowe i wiele innych atrakcji. Wśród nich po raz pierwszy w Obornikach Holi Festival. Zabawa kolorowym proszkiem zrobiła prawdziwą furorę. Nie tylko dzieci były tego dnia kolorowe, ale i wielu dorosłych. Zainteresowaniem cieszyły się wszelkie animacje oraz teatrzyk, a ogromna frekwencja spowodowała też ogromne kolejki do wszystkiego, co pojawiało się tego dnia na Żwirkach. Nawet przed stoiskiem ze świątecznymi piernikami stało wciąż kilkanaście osób. Wszyscy, a zwłaszcza dzieci, okazywali ogromną cierpliwość czekając na swoją kolej, by zjechać z dmuchańca lub kupić lody.
Bez kolejki można było wejść do wody, co w gorący, by nie rzec upalny dzień było dla dzieci i młodzieży wielką frajdą. Teren, na którym odbywała się impreza, jest na tyle ogromny, że każdy mógł znaleźć dość miejsca, by uczestniczyć w przygotowanych przez organizatorów zabawach. Minki dzieci pokazywały pełne zadowolenie i to było tego dnia najważniejsze.
Dzień Dziecka na Żwirkach zapisze się w annałach miasta jako impreza nadzwyczaj udana.

Podobne artykuły