Kto zaśpiewa, kto ugotuje czyli Dni Obornik już blisko

Kto zaśpiewa, kto ugotuje czyli Dni Obornik już blisko

OBORNIKI. Zbliżające się Dni Obornik są już niemal w całości zaplanowane. Tegorocznymi gwiazdami koncertu zaplanowanego na piątek 21 czerwca będą znana zapewne doskonale wszystkim Ania Dąbrowska oraz Eleanor Gray. Ten pochodzący z Poznania zespół już w Obornikach wystąpił. Stanowił muzyczne tło tegorocznych zawodów MTB i zebrał pozytywne recenzje. W ramach Koncertowego Piątku otworzy on prezentacje na dużej scenie. Wystąpi tam także Sebastian Riedel z zespołem Cree a po nim będzie chillout o północy prowadzony przez DJ Kozę.
Za całą pewnością ogromnym powiedzeniem będą cieszyły się tradycyjne Wianki.
Nad Wartą powstanie westernowe miasteczko i indiańską wioską. Z jak western to i muzyka country a zagra ją zespół Dallas Country uczestniczący w programie „Mam talent”.
W bloku wodnym będzie Teatr Ognia i Teatr z Głową w Chmurach, spływ na byle czym, korowód łodzi, puszczanie wianków i zawsze owacyjnie przyjmowany pokaz fajerwerków.
Amatorom dobrego jedzenia możemy zdradzić, że w tym roku gościem Niedzieli Smaków, będzie Gessler ale nie Magda lecz Mateusz Gessler, z wykształcenia projektant ogrodów a z zamiłowania kucharz i restaurator znany z programu telewizyjnego TVN MasterChef.
Smaczne stoiska staną w parku Dahlmanna i będzie z pewnością warto tam przyjść.

Podobne artykuły