Oborniccy karatecy z kolejnymi sukcesami

OBORNIKI. W niedziele zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział w dwóch turniejach sportowych. Najstarsi rywalizowali na Mistrzostwach Polski Seniorów w Karate Olimpijskim, które odbywały się w Legnicy, skąd przywieźli dwa medale. III miejsce w konkurencji kata drużynowego kobiet wywalczyły Aleksandra Wieczorek, Justyna Gralak i Martyna Michalska również III miejsce w konkurencji kumite w kat + 67 kg wywalczyła Martyna Michalska. W tym samym czasie najmłodsi uczestniczyli w Turnieju Karate OSTRORÓG CUP 2019 w Ostrorogu gdzie zdobyli aż 27 miejsc medalowych. Medaliści w poszczególnych konkurencjach to: Kata indywidualne I m Zosia Piszczek i Krystian Chrzanowski, II m Konrad Świstowski, Kamil Jarysz, Bartek Wróblewski, III m Magda Wojtkowiak, Ernest Runowski, Tytus Włodarczak, Brajan Kasprzycki, Filip Kapczyński Wiktor Maćkowiak, Stefania Runowska, Alicja Paulus, Filip Filipiak; Kihon I m Kacper Jurewicz, Sandra Nowak, Lilianna Olchowy, Bartek Perski, Agata Korczyńska, Zuzanna Paulus; II m Karol Jurewicz i Szymon Nowak, III m Antonina Filipiak; Fantom I m Wiktoria Kulupa, Tytus Włodarczak, Bartek Wróblewski, II m Wiktoria Tubicz.