Festiwal tenisa stołowego

Festiwal tenisa stołowego

ROGOŹNO. Czwarty Turniej firm o Puchar Burmistrza Rogoźna w tenisie stołowym przeszedł już do historii. Zawody odbyły się w niedzielę 24 marca, podczas których 14 firm i zakładów pracy rywalizowało przez sześć godzin przy stołach tenisowych w sali rogoziñskiego liceum ogólnokształcącego. Organizatorem zawodów była STS Gamaja Rogoźno, a patronem i fundatorem okazałych pucharów był burmistrz Roman Szuberski.
Udało się wyłonić najlepsze zespoły firmowe i jeszcze bardziej spopularyzować ten sport na ziemi rogozinskiej. Przy okazji zebrano pieniądze na sprzęt sportowy dla najmłodszych zawodników STS Gamaja Rogoźno. Cieszył przede wszystkim wysoki poziom gry wszystkich zespołów i zebrana kwota, dzięki której rogozinska młodzież będzie mogła reprezentować gminę w nowych strojach.
Klasyfikacja końcowa najlepszych zespołów: I miejsce zajął zakład ogólnobudowlany Moranski/Jacek Ajchsztet i Rafał Moranski; II miejsce – MPC Rogoźno / Koza i Sławomir Wojtczak; III miejsce – Leviatan Rogoźno/ Wojciech Pacholarz i Mateusz Przybylski; IV miejsce – PHU Dariusz Stachowiak/ Kacper Stachowiak i Hubert Braczynski. Zawody przeprowadził Adrian Czarnecki.

Podobne artykuły