Spółdzielnia mieszkaniowa stawia na wygodę i relaks

OBORNIKI. Już niebawem mieszkańcy osiedla Leśnego będą mogli swoje sprawy członkowskie załatwić nieopodal domu. – Całą administrację planujemy przenieść na osiedle, by nasi mieszkańcy mieli do nas bliżej, dogodniej, bez potrzeby przyjazdu na Młyńską – powiedziała prezes Maria Pilarska.
Prócz urzędujących tam pracowników spółdzielni, będzie także sala konferencyjna dobrze przygotowana do wszelkiego rodzaju spotkań.
Wraz z nadejściem wiosny ruszyły na terenie spółdzielni prace porządkowe, a z nimi też prace inwestycyjne. Te ostatnie dotyczą głównie osiedla pomiędzy Kopernika i Młyńską, gdzie w porozumieniu ze wspólnotą lokatorską pomiędzy blokami o numerach 12 i 13 powstanie zielony zakątek z miejscami do relaksu. Ci, którzy wybierają wypoczynek czynny też się nie zawiodą, bo spółdzielnia zainstaluje zewnętrzną siłownię z kilkoma urządzeniami.
Prezes Maria Pilarska pamięta i o najmłodszych lokatorach. Już zleciła wzbogacenie placu zabaw o kolejne atrakcje. Na dawnym betonie boska bliżej Młyńskiej powstanie kącik wypoczynku i zabawy dla dzieci i ich mam lub babć.
Maria Pilarska planując dla każdego coś miłego. Na tę wiosnę zleciła zainstalowanie w osiedlowym klubie seniora bardzo potrzebną tam klimatyzację oraz przebudowanie toalet, by znów nabrały właściwego blasku. – Mamy za sobą już większość drogich zdań inwestycyjnych związanych z ocieplaniem budynków, naprawami dachów czy wymianą stolarki. Nadszedł wreszcie czas na place zabaw, kąciki zleceni czy miejsca relaksu – powiedziała prezes Maria Pilarska.

Podobne artykuły