Rogoźnianki na podium

SZAMOTUŁY, ROGOŹNO. Znakomite trzecie miejsce wywalczyły dziewczęta z Zespołu Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie podczas ćwierćfinałów Mistrzostw Wielkopolskich w Piłce Siatkowej, które odbyły się 13 marca w Szamotułach. W turnieju startowało sześć drużyn, które wcześniej uzyskały awans, zwyciężając w Mistrzostwach Powiatowych.
Uczennice z ZS Rogoźno, awansując z drugiej grupy eliminacyjnej, w półfinale uległy nieznacznie drużynie ZS Rokietnica 1:2.
W meczu o III miejsce dziewczęta z Rogoźna zdecydowanie wygrały z ZS Nowy Tomyśl 2:0, zajmując ostatecznie doskonałe III miejsce podczas całych Mistrzostw.
Wyniki końcowe: I miejsce LO Szamotuły, II ZS Rokietnica, III ZS Rogoźno, IV ZS Nowy Tomyśl, V ZST Grodzisk i miejsce VI zajął ZST Międzychód
Skład drużyny Zespołu Szkół im. H. Cegielskiego to: Dominika Dybek, Danuta Piechowiak, Marzena Just, Natalia Lichota, Donata Kasper, Dominika Nowald, Milena Ludtke, Martyna Jezierska i Dominika Zielińska, a opiekunem zespołu jest Paweł Ratajczak.

Podobne artykuły