Dzień kobiet z wieloma niespodziankami

Dzień kobiet z wieloma niespodziankami

ROŻNOWO. Ponad 80 pań bawiło się podczas dnia kobiet w Rożnowie. Impreza miała doskonałą oprawę i wiele efektów specjalnych. Pierwszym było przybycie wiceburmistrza Piotra Woszczyka z wielkim naręczem róż. Pan Piotr nie tylko wręczał je paniom, ale też każdej z osobna składał życzenia kończąc je zawsze buziakiem. Kwiaty dla pan miał także sołtys Tomasz Łukasiewicz, który wraz z panami z rady sołeckiej obdarowywał nimi rożnowianki.
Kolejną niespodzianką był ogromny tort, pięknie przystrojony i do tego pyszny. Wreszcie oprawa muzyczna, którą zapewnił Leszek Faron wraz z zespołem nazywanym przez niego Połączonymi Siłami Natury. Śpiewają w nim artyści z zespołu Tacy Sami wraz z artystami z GOK Ryczywół. Efekt jest fantastyczny a w programie można było wysłuchać koncertu piosenek Zbigniewa Wodeckiego. Pamiętano po poczęstunku i doskonałym nastroju.
Podczas całej imprezy tylko jeden moment był smutny, gdy sołtys Tomasz Łukasiewicz oznajmił, że w najbliższych wyborach sołeckich nie będzie już kandydował. Kto zatem zorganizuje kolejny dzień kobiet, tego dowiemy się 1 kwietnia.

Podobne artykuły