Aktywni Razem mają nowy zarząd

Aktywni Razem mają nowy zarząd

LUDOMY. W sobotę odbyło się walne zgromadzenie członków Stowarzyszenia Aktywni Razem w Ludomach, podsumowujące działania z lat 2015-2018 oraz sprawozdawcze za rok 2018. Gościem spotkania był wójt Henryk Szrama oraz sołtysa Karol Roguszka.
Prezes Grażyna Foedke powitała gości, a potem przedstawiła nie tylko cztery lata działań Stowarzyszenia, ale nawiązała omieszkała też wspomnieć o budowie boiska czy sprzątaniu parku i to systematycznie od 2012 roku. Lata te były dla sołectwa i stowarzyszenia bardzo pracowite, ale i przynosiły dużo satysfakcji, których efekty widać dziś gołym okiem. Zarządowi udzielono absolutorium, a prezes Grażyna Foedke podziękowała wszystkim za pracę na rzecz Ludom i lich mieszkańców. Następnie złożyła rezygnację z funkcji prezesa Stowarzyszenia.
Wielkiego zaskoczenia nie było, bo pani Grażyna już od roku przebąkiwała o swej decyzji. Usłyszała na koniec serdeczne podziękowania, otrzymała kwiaty i wiele miłych słów. Henryk Szrama także dołączył się do podziękowań dla wszystkich członków zarządu Stowarzyszenia, zapewniając jednocześnie o szacunku wobec ich ogromu pracy, jaką przez te wszystkie lata wykonali wraz ze społecznością wsi. Zebrani wybrali nowe władze Stowarzyszenia Aktywni Razem. 
Nowym prezesem została Bernadeta Filoda, wiceprezesem Krystyna Bartkowiak, sekretarzem Magdalena Nogalska, skarbnikiem Magdalena Pyssa, a członkiem zarządu Karolina Filoda. Wszystkie wymienione osoby mają doświadczenie i chęć do działania.

Podobne artykuły