RCK dowozi i karmi

RCK dowozi i karmi


ROGOŹNO. Rogozińskie Centrum Kultury, od czasu gdy jego szefem i animatorem został Marcin Matuszewski, bardzo korzystnie się zmieniło i rozwinęło dla dobra rogoźnian. Inicjatyw RCK nie da się tak łatwo policzyć, a warto zauważyć, że wiele z nich wyszło już daleko poza mury swojej siedziby i zbliżyło się do odbiorców. O ile Rogozińskie Centrum Kultury kojarzone było dekadami jedynie z życiem kulturalno-muzycznym miasta i gminy, dziś znana jest jego aktywność także na polu sportu, rekreacji, a ostatnio jest całkiem nowa inicjatywa, którą można nazwać kulinarną.
RCK przejęło ośrodek Za jeziorem i zarządza nim całkiem sprawnie, uruchamiając jego pełen potencjał.
Od stycznia tego roku będzie też świadczyć usługi cateringowe. Oferuje pyszne obiady domowe z dowozem do klienta. Marcin Matuszewski liczy na współpracę firm, osób prywatnych i instytucji.
Dziś, w dobie ogólnego „zabiegania”, ten pomysł może się doskonale sprawdzić. Coraz więcej osób nie chce tracić czasu na gotowanie mając wiele innych aktywności i chętnie zamawia obiady na zewnątrz. Jeżeli te z RCK okażą się smaczne i ekonomiczne, zamówień przybędzie.

Podobne artykuły