Szachowe Obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości

OBORNIKI. W niedzielę odbył się ostatni w tym roku turniej szachowy w ramach Szachowego Grand Prix Obornik. W ostatnim tegorocznym turnieju szachowym udział wzięło 81 uczestników. Zwycięzcą Turnieju Szachowego z Okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości w kategorii OPEN został Włodzimierz Izydor. Natomiast w kategorii JUNIOR zwycięzcą został Robert Filipiak. Najlepszym szachistom Obornik został Mirosław Zając. Organizatorem zawodów po raz kolejny było Obornickie Centrum Sportu oraz Laboratorium Logiki.
Turniej Szachowy z Okazji 100-lecie Odzyskania Niepodległości zdecydował również o końcowej klasyfikacji Grand Prix Obornik, która przedstawia się następująco: Im Mirosław Zając, IIm Marcin Dykcik, IIIm Grzegorz Grzywacz. Najlepsi szachiści Grand Prix Obornik otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez OCS.