Kto rozpozna sklepowych złodziei?

Kto rozpozna sklepowych złodziei?

OBORNIKI. W sobotę 13 października market Kaufland pękał w szwach od klientów. Kupowali zaopatrzenie na ten dzień i niedzielę, a wśród nich znalazło się dwóch młodych mężczyzn, którzy nie kupowali niczego.
Ustawiwszy się przy stoisku z alkoholami wybierali butelki najdroższych trunków i chowali je pod odzieżą. Czego nie schowali, to trzymali w rękach i tak zbliżali się do rzędu kas. Potem korzystając ze sporej kolejki minęli jedną z kas i wyszli z marketu nie płacąc za alkohol. Przegląd monitoringu ujawnił ich złodziejski procederek. Kierownik sklepu powiadomił policję, a ta zwraca się za naszym pośrednictwem o rozpoznanie złodziejaszków na podstawie zapisu ze sklepowych kamer.
Policjanci z komendy powiatowej policji w Obornikach poszukują mężczyzn, którzy 13 października w markecie Kaufland w Obornikach przy ul. Młyńskiej dokonali kradzieży artykułów alkoholowych o wartości 716 zł. – Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości poszukiwanych osób lub ich miejsca pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Obornikach ul. Piłsudskiego 54 lub dzwoniąc pod nr telefonu 61 29 75 276, a także czynny całodobowo numer alarmowy 997. Policja zapewnia pełną anonimowość – informuje rzecznik policji.
Z wieloletniej praktyki wiemy, że zatrzymanie złodziei jest jedynie kwestią czasu. Za opisany czyn grozi im do pięciu lat więzienia.

Podobne artykuły