Sala klubu emerytów jak nowa

Sala klubu emerytów jak nowa

OBORNIKI. Klub emerytów przy Obornickiej Spółdzielni Mieszkaniowej został wyremontowany.
Uczęszcza do niego wielu seniorów a stan klubu urządzonego w dawnej kotłowni wymagał odnowy. Początkowo wydawało się, ze wystarczy wiaderko farby, jednak w trakcie remontu stało się pewnym, że pracy będzie znacznie więcej. Ostatecznie trzeba było odnowić każdy element sali i to bardzo gruntownie. Gmina sfinansowała większość prac. W przedsięwzięcie bardzo zaangażowała się prezes OSM Maria Pilarska. Efektem remontu była sala zupełnie jak nowo wybudowana. Czysta i schludna. Wyprano nawet krzesła, by wszystko było jak nowe.
Wreszcie nadszedł dzień otwarcia, na który przybyli parlamentarzyści a przy okazji darczyńcy w osobach senatora Jana Filipa Libickiego oraz posłów Krzysztofa Paszyka i Jakuba Rutnickiego. Nie mogło też zabraknąć burmistrzów Obornik i władz Spółdzielni Mieszkaniowej. Wszystkich zarząd klubu uhonorował pięknie wydanymi adresami i kwiatami.
Ksiądz Zbigniew Urny zaprosił do wspólnego śpiewania a potem wystąpił chór. Zofia Matelska podziękowała w imieniu emerytów i rencistów wszystkim osobom, które przyczyniły się do odnowy klubowej salki.

Podobne artykuły