Oficjalnie: wyniki do rady Ryczywołu – nowy wójt ma większość

GMINA RYCZYWÓŁ. Według oficjalnych wyników, Większość w radzie gminy uzyskało ugrupowanie nowego wójta, które wprowadziło 9 radnych. Była wójt wprowadziła 5 radnych z własnego ugrupowania, jeden radny jest niezależny.

Radnymi zostali:
KWW Henryka Szramy: Andrzej Pacholczak, Bogumiła Figiel, Genowefa Nędza, Karolina Boch, Marian Głów, Łukasz Krzyśko, Leszek Malmur, Andrzej Cybort, Szymon Chmielewski.
KWW Nasz Ryczywół: Bogumiła Szychta, Tomasz Kaczmarek, Monika Olech, Adam Sobociński, Barbara Boch.
KWW Nasze Wiardunki: Roman Trzęsimiech.

Wyniki w okręgach:

Okręg nr 1 Wieś Ryczywół -ulice: Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Osiedle Kwiatowe, Sosnowa, Stanisława Mikołajczyka, Szkolna, Świerkowa
JARMUŻ Marek 133
PACHOLCZAK Andrzej 143
Okręg nr 2 Wieś Ryczywół-ul. Leśna, Osiedle Parkowe, Osiedle Przyjaźni
WIECZOREK Sebastian 105
SZYCHTA Bogumiła Maria 135
Okręg nr 3 Wieś Ryczywół-ulice: 6 Stycznia, Działkowa, Marcinkowskiego, Mickiewicza, Sienkiewicza
FIGIEL Bogumiła Maria 145
LACHOWICZ Ilona Anna 98
Okręg nr 4 Wieś Ryczywół-ulice: Chodzieska, Czarnkowska, Ks. Stepczyńskiego, Plac 1 Maja, Wybudowanie
NĘDZA Genowefa 123
KNOPCZYK Ewa 103
Okręg nr 5 Wieś Ryczywół-ulice: Kochanowskiego, Kolejowa, Kościuszki, Nowa, Obornicka, Słoneczna, Słowackiego
BOCH Karolina Anna 179
BUKOWSKI Artur 112
Okręg nr 6 Wsie: Chmielewo, Krężoły, Łopiszewo, Skrzetusz
GŁÓW Marian Henryk 116
FUHRMANN Jolanta Zofia 109
Okręg nr 7 Wsie: Piotrowo, Połajewice, Radom
KRZYŚKO Łukasz 103
PRZYMUSIŃSKI Tomasz 39
Okręg nr 8 Wsie: Gościejewo Leśne, Igrzyna, Tłukawy, Zawady
MALMUR Leszek Piotr 92
GRZYBOWSKA Sylwia 57
Okręg nr 9 Wsie: Gościejewko, Ninino, Trzy Góry
CYBORT Andrzej 86
MIZERA Marek 52
Okręg nr 10 Wsie: Boruchowo, Gorzewko, Wiardunki
TRZĘSIMIECH Roman – bez głosowania
Okręg nr 11 Wieś: Gorzewo
WITZBERG Michał 111
KACZMAREK Tomasz 126
Okręg nr 12 Wsie: Ludomy, Łaszczewiec
RUKS-SOBCZAK Renata 63
OLECH Monika 164
Okręg nr 13 Wsie: Chlebowo, Drzonek, Ludomicko, Ludomki, Ludomy Leśniczówka, Orłowo
FILODA Witold 69
SOBOCIŃSKI Adam 91
Okręg nr 14 Wsie: Dąbrówka Ludomska, Lipa 1 – 46, Lipa-Bagna, Lipa Nowa, Lipa Wojciechowo
CHMIELEWSKI Szymon 80
BALCEROWIAK Michał 59
Okręg nr 15 Wieś: Lipa 47 – 141
ZAWAL Agnieszka Dorota 39
BOCH Barbara 109

Podobne artykuły