Oficjalnie: Roman Szuberski burmistrzem Rogoźna

Państwowa Komisja Wyborcza poinformowała oficjalnie, że burmistrzem Rogoźna został na kolejną kadencję Roman Szuberski.
Wyniki wyborów:
Roman Szuberski 5905 głosów – 76,60%,
Krzysztof Ostrowski 1356 głosów – 17,59%,
Mirosława Sass-Nowak 448 głosów – 5,81%.

Wyniki w poszczególnych okręgach:

Okręg nr 1 Rogoźno, ulice: Aleje Marszałka Piłsudskiego, Dworcowa, Działkowa, Kolejowa, Kwiatowa, Mickiewicza itd.

Szuberski 471
Ostrowski 75
Sass-Nowak 27
Okręg nr 2 Rogoźno, ulice: Brzozowa, Czarnkowska, Fabryczna, Hetmańska, itd.
Szuberski 357
Ostrowski 58
Sass-Nowak 15
Okręg nr 3 Rogoźno, ulice: Alojzego Twardeckiego, Asnyka, Chabrowa, Garbacka, Grochowskiego, itd.
Szuberski 502
Ostrowski 89
Sass-Nowak 53
Okręg nr 4 Rogoźno, ulice: W. Polskiego 1 – 11, Krótka, Osiedle Przemysława II 2 – 10.
Szuberski 448
Ostrowski 83
Sass-Nowak 25
Okręg nr 5 Rogoźno, ulice: Kościuszki 51, 59; Osiedle Przemysława II 11 – 20, Seminarialna.
Szuberski 496
Ostrowski 33
Sass-Nowak 26
Okręg nr 6 Rogoźno, ulice: Kościuszki nr 53 – 57, 61 – 63, oraz nieparzyste 27 – 49, Sądowa.
Szuberski 353
Ostrowski 99
Sass-Nowak 11
Okręg nr 7 Rogoźno, ulice: Boczna, Boguniewska, Bursztynowa, Chopina, Diamentowa, Długa, Dojazd, itd.
Szuberski 494
Ostrowski 97
Sass-Nowak 15
Okręg nr 8 Rogoźno, ulice: Gościnna, Kotlarska, Mała Poznańska, Plac Jana Pawła II, Plac Marcinkowskiego, Poprzeczna, Wąska, Wielka Poznańska 1 – 60.
Szuberski 459
Ostrowski 56
Sass-Nowak 22
Okręg nr 9 Rogoźno, ulice: Cicha, Kardynała Wyszyńskiego, Kilińskiego, Kościelna, itd.
Szuberski 379
Ostrowski 65
Sass-Nowak 44
Okręg nr 10 Miejscowości: Biniewo, Cieśle, Marlewo, Owczegłowy, Pruśce, Sierniki, Stare, Wojciechowo.
Szuberski 409
Ostrowski 76
Sass-Nowak 49
Okręg nr 11 Miejscowości: Boguniewo, Budziszewko, Międzylesie, Nienawiszcz, Studzieniec.
Szuberski 326
Ostrowski 187
Sass-Nowak 31
Okręg nr 12 Miejscowości: Józefinowo, Parkowo, Słomowo, Szczytno.
Szuberski 412
Ostrowski 93
Sass-Nowak 75
Okręg nr 13 Miejscowości: Grudna, Jaracz, Kaziopole, Rożnowice, Wełna.
Szuberski 248
Ostrowski 60
Sass-Nowak 20
Okręg nr 14 Miejscowości: Dziewcza Struga, Garbatka, Laskowo, Nowy Młyn, Ruda, Tarnowo, Żołędzin.
Szuberski 233
Ostrowski 150
Sass-Nowak 20
Okręg nr 15 Miejscowości: Gościejewo, Karolewo, Owieczki.
Szuberski 318
Ostrowski 75
Sass-Nowak 15

Podobne artykuły