Kandydaci do rady gminy Rogoźno

POWIAT OBORNICKI. Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała oficjalną listę zarejestrowanych kandydatów do rady miejskiej Rogoźna. Zawiera ona nazwisko, imię, wiek oraz miejsce zamieszkania.
Okręg nr 1 Rogoźno, ulice: Aleje Marszałka Piłsudskiego, Dworcowa, Działkowa, Kolejowa, Kwiatowa, Mickiewicza, Miodowa, Norwida, Reja, Rolna, Różana, Sienkiewicza, Słowackiego, Zaułek.
NOWAK Piotr Waldemar 39 Rogoźno
KUTKA Maciej Adam 34 Rogoźno
Okręg nr 2 Rogoźno, ulice: Brzozowa, Czarnkowska, Fabryczna, Hetmańska, Kościuszki parzyste 26 – 48, Krzyżaniaka, Kasztelańska, Leśna, Łąkowa, Magazynowa, Olchowa, Słoneczna, Smolary, Topolowa, Towarowa, Wójtostwo.
SMOLIŃSKI Wojciech 48 Rogoźno
KINACH Roman Andrzej 52 Rogoźno
WOJCIECHOWSKA Mirosława 33 Rogoź.
Okręg nr 3 Rogoźno, ulice: Alojzego Twardeckiego, Asnyka, Chabrowa, Garbacka, Grochowskiego, Floriana Miśko. Wojska Polskiego nr12 – 67, Kochanowskiego, Konieczyńskich, Konwaliowa, Ks. Werbla, Orzeszkowej, Polna, Prusa, Romana Orlika, Skautów, Sobolewskiego, Szarych Szeregów.
NOWACKI Szymon Paweł 40 Rogoźno
KOLANOWSKA Longina 57 Rogoźno
Okręg nr 4 Rogoźno, ulice: Wojska Polskiego 1 – 11, Krótka, Osiedle Przemysława II 2 – 10.
HOFMAŃSKI Bernard 66 Rogoźno
KUPIDURA Sebastian 43 Rogoźno
MIERKIEWICZ-OLECH Jadwiga 59 R.
Okręg nr 5 Rogoźno, ulice: Kościuszki 51, 59; Osiedle Przemysława II 11 – 20, Seminarialna.
OSTROWSKI Krzysztof 55 Rogoźno
CHUDZICKI Zbigniew 38 Rogoźno
MIĘŻALSKI Grzegorz 58 Rogoźno
Okręg nr 6 Rogoźno, ulice: Kościuszki nr 53 – 57, 61 – 63, oraz nieparzyste 27 – 49, Sądowa.
HINZ Jarosław 50 Rogoźno
ERENC-SZPEK Katarzyna 46 Rogoźno
SASS-NOWAK Mirosława 56 Budziszew.
Okręg nr 7 Rogoźno, ulice: Boczna, Boguniewska, Bursztynowa, Chopina, Diamentowa, Długa, Dojazd, Koralowa, Kręta, Kryształowa, Kwarcowa, Łamana, Mała, Międzyleska, Moniuszki, Nowa, Paderewskiego, Perłowa, Plażowa, Południowa, Przelotowa, Rubinowa, Skrajna, Skromna, Spokojna, Strzelecka, Sucha, Szafirowa, Szeroka, Szmaragdowa, Szymanowskiego, Średnia, Topazowa, Turkusowa, Ukryta, Ustronna, Wielka Poznańska od 61 do końca, Wieniawskiego, Wschodnia, Zachodnia, Zakątek.
SAWAL Przemysław 29 Rogoźno
ŁATKA Jarosław 42 Rogoźno
KOPANIARZ Dariusz 35 Rogoźno
FELSMANN Tobiasz 29 Rogoźno
JANUS Łukasz 32 Rogoźno
RATAJCZAK Piotr Jan 39 Rogoźno
Okręg nr 8 Rogoźno, ulice: Gościnna, Kotlarska, Mała Poznańska, Plac Jana Pawła II, Plac Marcinkowskiego, Poprzeczna, Wąska, Wielka Poznańska 1 – 60.
WAŁKOWSKI Filip 41 Rogoźno
KUSZAK Hubert 43 Rogoźno
MIĘŻALSKI Tadeusz 55 Rogoźno
Okręg nr 9 Rogoźno, ulice: Cicha, Kardynała Wyszyńskiego, Kilińskiego, Kościelna, Lipowa, Mała Szkolna, Ogrodowa, Piekarska, Plac Powstańców Wielkopolskich, Potulicka, Przesmyk, Rynkowa, Rzeźnicka, Wągrowiecka, Wielka Szkolna, Za Jeziorem, Żurawia.
WOJCIECHOWSKI Paweł 35 Rogoźno

OTT-RODAK Beata Maria 38 Rogoźno
Okręg nr 11 Miejscowości: Boguniewo, Budziszewko, Międzylesie, Nienawiszcz, Studzieniec.
FRACHANOWSKA Joanna 42 Owczegł.
POŁCZYŃSKI Marian 64 Sierniki
ZARANEK Łukasz Andrzej 36 Pruśce
Okręg nr 12 Miejscowości: Józefinowo, Parkowo, Słomowo, Szczytno.
LEMBICZ Beata 43 Parkowo
NADOLNY Adam 52 Parkowo
Okręg nr 13 Miejscowości: Grudna, Jaracz, Kaziopole, Rożnowice, Wełna.
KRYSZTOFIAK Mirosław 59 Rożnowice
JÓŹWIAK Adam Józef 49 Wełna
PERLICJAN Bartosz 38 Jaracz
Okręg nr 14 Miejscowości: Dziewcza Struga, Garbatka, Laskowo, Nowy Młyn, Ruda, Tarnowo, Żołędzin.
NIKODEM Krzysztof 45 Garbatka
KLIMOWICZ Elżbieta 60 Garbatka
HEDESZYŃSKA Anna 35 Ruda
SZEJNER Bartosz Jakub 41 Laskowo
Okręg nr 15 Miejscowości: Gościejewo, Karolewo, Owieczki.
JANUS Henryk 62 Gościejewo
KŁOS-JASIŃSKA Emilia

Podobne artykuły