Kandydaci do rady gminy Oborniki

POWIAT OBORNICKI. Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała oficjalną listę zarejestrowanych kandydatów do rady miejskiej Obornik. Zawiera ona nazwisko, imię, wiek oraz miejsce zamieszkania.
Okręg 1 – miasto Oborniki do Wełny
Możemy Więcej
PIOTROWSKI Krzysztof Piotr 37 Oborniki
SZYMOT Adrian 30 Oborniki
KRZYŚCIN Agata 30 Oborniki
JAGODZIŃSKA Sonia Anna 25 Oborniki
RUNOWSKA Adriana Teresa 41Oborniki
TEMPOLIN Kordian Kasper 18 Oborniki
ROSZKIEWICZ Mateusz 30 Oborniki
Komitet Tomasza Szramy
DREWICZ Paweł 61 Oborniki
BRODNIEWICZ Henryk 60 Oborniki
PAULUS Jarosław Edward 41 Oborniki
GINTROWICZ Andrzej 56 Oborniki
DUBISZ Anna 55 Oborniki
REZLEWICZ-FRĄCKOWIAK Alicja 49 O
HARAJ Władysław 72 Oborniki
KULUPA Aleksandra 38 Oborniki
PSL
KARWAŃSKI Kazimierz 64 Oborniki
STRÓŻYK Marek 45 Oborniki
KROMOLICKA Maria 67 Oborniki
HOGIEL Donata Maria 57 Oborniki
RYMER Julia Julita 22 Oborniki
SKIBIŃSKA Maria 19 Oborniki
DYKCIK Marcin 44 Kowanówko
PiS
KAMIŃSKI Tomasz Marcin 31 Oborniki
WARGUŁA Krzysztof 55 Rożnowo
JANASEK Jarosław 46 Oborniki
KRZYSZTOŃ Teresa Janina 58 Oborniki
SKOWROŃSKI Adam 66 Oborniki
SZYMAŃCZYK Ewa Józefa 63 Oborniki
GOCH Agnieszka Anna 42 Oborniki
WOLNIEWICZ Janusz 69 Oborniki
Okręg 2 – miasto Oborniki za Wełną
Możemy Więcej
MACIĄG Milena Elwira 30 Oborniki
WESOŁY Bartosz 21 Oborniki
DOLATA Magdalena 27 Słonawy
LISIECKA-MATŁOKA Beata 34 Oborniki
MIKLEJEWSKI Tomasz 39 Oborniki
ZACHCIAŁ Aleksander Piotr 30 Oborniki
Komitet Tomasza Szramy
MATELSKA Beata Katarzyna 48 Oborniki
MAŃCZAK Ariel Łukasz 35 Oborniki
NOSAL Jarosław 45 Oborniki
WRÓBLEWSKI Artur Łukasz 41 Oborniki
LUDZKOWSKA Małgorzata 64 Oborniki
URBANIAK Adriana 44 Oborniki
LEMAŃSKI Marek Henryk 64 Oborniki
PSL
BUDYŁA Sebastian 35 Oborniki
GRĄDZIELEWSKI Dawid 28 Oborniki
SPRINGER Krzysztof 34 Oborniki
GÓRSKI Kamil 31 Oborniki
MODRAK Natalia 33 Oborniki
URBAN Joanna 34 Oborniki
PASZYK Kamila 34 Oborniki
PiS
GARBARZ Wiesław 55 Oborniki
DASZKIEWICZ Mateusz 34 Słonawy
URBAŃSKA Katarzyna 53 Oborniki
ADASZEWSKI Piotr Jan 34 Oborniki
STĘPNIEWSKA Agnieszka 36 Oborniki
PATERKA Anna 34 Oborniki
KIEROŃCZYK Tomasz 66 Oborniki
Okręg 3 – wsie na północ od Warty
Możemy Więcej
RYDZEWSKI Paweł Adam 36 Rożnowo
ZYDORCZAK Agnieszka 42 Pacholewo
NOGALSKI Maciej 31 Kowanówko
SOBCZAK Jarosław 30 Oborniki
PRĘTKA Edyta 41 Dąbrówka Leśna
Komitet Tomasza Szramy
SZRAMA Tomasz Mikołaj 46 Kiszewo
STAŃKO Adam 53 Żerniki
KIWERTZ Stefania Maria 62 Kowanówko
BACIC-GAERTNER Barbara 54 Rożnowo
TALAR Zenon 65 Dąbrówka Leśna
ŁUCZKOWIAK Sylwia 38 Rożnowo
SZRAMA Dariusz 39 Dąbrówka Leśna
PSL
WITEK Małgorzata 19 Dąbrówka Leśna
KAŹMIERCZAK Ewa 47 Kowanówko
ADAMEK Kazimierz 58 Kiszewo
CEBULSKI Przemysław 43 Oborniki
PROCHOWSKI Włodzim. 64 Kowanowo
KOSMOWSKA Natalia 21 Gołaszyn
BARTOL Henryk 58 Nowołoskoniec
PiS
MAŁYSZEK Renata 62 Kiszewo
GRONOSTAJ Przemysław 50 Marszewiec
TADEUSZYK Hieronim 64 Bąblinek
SKRZYPEK-CHMIELAK W. 30 Kowanó.
STEINKE Dawid 30 Dąbrówka Leśna
BYCZYŃSKA Weronika 34 Rożnowo
WIĘCZKOWSKA Natalia 24 Kowanówko
Okręg 4 – wsie na południe od Warty
Możemy Więcej
TOMCZAK Joanna 35 Bogdanowo
FILIPIAK Jakub 25 Popówko
MAZUR Dawid Tomasz 34 Świerkówki
CHUDZIŃSKI Krzysztof 30 Ocieszyn
GIERKA Daria Anna 30 Bogdanowo
Komitet Tomasza Szramy
DREGER Paweł Wojciech 38 Uścikowo
MIKOŁAJCZAK Edyta 48 Objezierze
PACHOLSKI Błażej 35 Ocieszyn
KLUPCZYŃSKI Zygmunt 59 Popówko
JARZĄBEK Alina 44 Nieczajna
CZAJKOWSKA Mirosława 35 Maniewo
KOZŁOWSKI Mariusz 47 Bogdanowo
PSL
CHUDZICKA Lucyna 49 Chrustowo
MUCHA Agnieszka Sylwia 42 Lulin
KAŁEK Barbara 58 Wargowo
NOWAK Magdalena 40 Popówko
MYSZKOWSKI Zbigniew 55 Urbanie
PARTYKA Wojciech 58 Kowalewko
DACHTERA Krzysztof 30 Maniewo
PiS
WALKOWSKI Andrzej 63 Maniewo
PAWLACZYK Julita Danuta 42 Sławienko
KASPRZYCKA Anna 39 Uścikowo
GAWLIK Karolina Anna 40 Bogdanowo
TECŁAW Kamil 30 Świerkówki
ROSOCHOWICZ Barbara 56 Ruks Młyn
SZWED Krzysztof 43 Bąblin

Podobne artykuły