Podbili Dublin

DUBLIN, OBORNIKI. Na co dzień trenują w Obornikach i Murowanej Goślinie. Trenują MMA, czyli mieszane sztuki walki w których trzeba poruszać się dobrze zarówno w parterze jak i tzw. stójce.
Podczas pierwszego weekendu września zawodnicy trenujący pod okiem Sławka Irackiego i Mateusza Juskowiaka wzięli udział w corocznym międzynarodowym turnieju NAGA Champion w Dublinie. Turniej organizowany jest przez federację Naga Grappling, a zawodnicy rywalizowali w grapplingu. Czym jest ten grappling? To trochę taka odmiana zapasów, a dokładnie walka na chwyty wykorzystująca techniki różnego rodzaju chwytów takich jak dźwignie, rzuty duszenia. W walce zabronione są wszelkiego rodzaju uderzenia. Turniej okazał się bardzo udany dla obornickich zawodników bowiem zdobyli oni aż 9 medali i pas mistrzowski. 
Najlepszymi byli: Sławomir Iracki brąz Masters ekspert 85-90 kg, Mateusz „Bolo” Juskowiak pas w masters ekspert super Heavy-Weight, Krzysztof Mendlewski złoto w Intermadiate 70- 75 kg, Patryk Stoiński srebro w Intermadiate 75-80 kg, Kamil Karasiewicz złoto w Beginner 80-85 kg, Filip Stawowy złoto w Beginner open, Jakub Szukała brąz w Intermadiate 65-70 kg, Michał Staszak srebro w Beginner 90-100 kg, Bartosz Zawadzki złoto Intermadiate 75-80 kg i Michał Kubiak srebro w Beginner 70-75 kg.

Podobne artykuły