Znamy skład komisji wyborczych

GMINA OBORNIKI. Do wyborów jeszcze kilkadziesiąt dni, my już znamy skład komisji wyborczych pilnujących prawidłowości ich przebiegu.
Powiatowa Komisja Wyborcza w Obornikach mieć będzie siedzibę w starostwie powiatowym przy ul. 11 listopada 2 A, w pokoju nr 105 na I piętrze.  Zasiądzie w niej komisja wskazana przez Komisarza Wyborczego: Adrianna Brzozowska zamieszkała w Poznaniu, Lidia Jarusz z Obornik, Anna Pyssa z Kiszewka, Justyna Robakowska z Obornik i Ewa Wysocka ze Strzelec. Swych przedstawicieli będą miały też komitety wyborcze: Arletta Irena Markiewicz z Obornik, zgłoszona przez KKW SLD LEWICA RAZEM, Łukasz Markwitz z Ludom, zgłoszony przez KWW SKO NASZA GMINA-NASZ POWIAT, Tomasz Wojciech Rojna z Obornik, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Jan Rzeszótek z Obornik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL oraz Jerzy Wilczek z Obornik, zgłoszony przez KWW TOMASZA SZRAMY.
Miejska Komisja Wyborcza w Obornikach będzie miała siedzibę w urzędzie miejskim w Obornikach, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego w pokoju nr 110. Komisarza Wyborczego reprezentować będą: Katarzyna Agata Adamska z Obornik, Paulina Zofia Kłossowska z Rożnowa, Joanna Lupa z Dąbrówki Leśnej, Joanna Tadla i Grażyna Urbaniak, obie panie z Obornik oraz Krzysztof Hetmański z Oborniki zgłoszony przez KWW TOMASZA SZRAMY, Karolina Mróz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, a zamieszkała we wsi Żukowo, Błażej Wolniewicz z Obornik, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ i Marek Maciej Zawierzyński z Obornik, zgłoszony przez KKW SLD LEWICA RAZEM.
Składy komisji uzupełnią mężowie zaufania.

Podobne artykuły