Koniec roku akademickiego

ROGOŹNO. W minioną środę słuchacze Rogozińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zakończyli rok akademicki 2017/2018. Odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów.
Akademię ubarwił muzycznie koncert Rogozińskiego Chóru Kameralnego działającego przy Stowarzyszeniu Absolwentów i Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego im. Przemysława II w Rogoźnie pod kierunkiem Hanny Jarmolińskiej.
Uroczystość zakończenia roku akademickiego prowadziła prezes RUTW Krystyna Gromanowska, która podziękowała słuchaczom za cały rok zaangażowania i pracy w czasie wykładów oraz zajęć. Słowa wdzięczności skierowała również do władz miasta i powiatu oraz zarządu Uniwersytetu. Dyplomy dla ponad 160 studentów wręczyli: prezes RUTW i burmistrz Rogoźna wraz z zastępczynią Renatą Tomaszewską. Na koniec uroczystości Roman Szuberski pogratulował obecnym ukończenia kolejnego roku akademickiego i życzył udanego wypoczynku.
Czas wakacji jest dla nich nie tylko czasem wypoczynku ale i okresem wspólnych spotkań, integracyjnych wycieczek oraz momentem na snucie planów na przyszły rok akademicki. Po uroczystości studenci oraz zaproszeni goście spotkali się na biesiadzie w Ośrodku „Za Jeziorem”.

Podobne artykuły