W baśniowym klimacie

W baśniowym klimacie

OBORNIKI. Dzień Dziecka w Zaczarowanym Miejscu przeszedł już do annałów historii. Było bajecznie i kolorowo. Sporo atrakcji czekało na dzieciaki zarówno na stoiskach animacyjnych, jak i na scenie.
Utrzymane w baśniowym klimacie Łazienki stały się też miejscem premiery drugiej części obornickich legend, zatytułowanych „Zaczarowana okolica. Dwanaście podań i legend z obornickich wiosek”. Po raz pierwszy można było zakupić nowiuteńkie książki oraz spotkać się z autorami opowieści.
Na scenie wystąpiły przedszkolaki z Bajeczki, podopieczni Aleksandry Kulupy, wokaliści z OOK oraz w wyjątkowym przedstawieniu „Królewna Śnieżka” nauczycielki ze Szkoły Podstawowej nr 2. Dzieci mogły wziąć udział w ekologicznym konkursie plastycznym, a na finał wysłuchać koncertu znanych baśniowych przebojów. To był bajeczny dzień.
Organizatorzy serdecznie dziękują, za naszym pośrednictwem, wszystkim zaangażowanym w przygotowanie wydarzenia. Szczególne słowa uznania kierują do Obornickiego Ośrodka Kultury, Stowarzyszenia Historycznego Grodu Radzim, Laboratorium Logiki, ZHP, Nadleśnictwa Oborniki, Biblioteki Pedagogicznej, OSW APLAGA, Just a Fit i Stajni Leśnego Duszka. Dziękują za ogromne wsparcie radnym Młodzieżowej Rady Miejskiej i ich przyjaciołom, wszystkim wystawcom i przede wszystkim wspaniałym gościom naszej imprezy.

Podobne artykuły