Igrzyska Lekkoatletyczne Szkół Podstawowych

Igrzyska Lekkoatletyczne Szkół Podstawowych

OBORNIKI. W piątek na stadionie Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej odbyły się Miejsko Gminne Igrzyska Lekkoatletyczne Szkół Podstawowych. Wydarzenie oficjalnie otworzył sekretarz gminy Krzysztof Nowacki. W zawodach wzięły udział reprezentacje z ośmiu szkół. Uczniowie rywalizowali w następujących konkurencjach: rzut piłeczką palantową, skok w dal oraz biegach (40m, 50m, 60m, 400m, 500m, 600m i sztafeta 8x50m). To pierwsze Igrzyska Lekkoatletyczne Szkół Podstawowych, które odbyły się na nowym kompleksie LA.
Klasyfikacja końcowa wszystkich konkurencji przedstawia się następująco:
Skok w dal:
Dziewczęta IV klasy:
Im Aleks.Czajkowska (ZSP Maniewo)
IIm Paulina Mączyńska (SP Chrustowo)
IIIm Klara Dąbrowicz (SP Rożnowo)
Chłopcy IV klasy:
Im Kamil Boroński (ZSP Maniewo)
IIm Patryk Kiejlan (SP4)
IIIm Marcin Nowicki (SP Objezierze)
Dziewczęta V klasy:
Im Martyna Antczak (SP Chrustowo)
IIm Wiktoria Kalupa (SP3)
IIIm Katarzyna Suchorska (SP Objezierze)
Chłopcy V klasy:
Im Krzysz.Przymusiński (SP Chrustowo)
IIm Marcin Napierała (SP Kiszewo)
IIIm Kacper Malinowski (SP3)
Dziewczęta VI klasy:
Im Monika Dmytruszyńska (SP2)
IIm Lena Henschke (SP Chrustowo)
IIIm Olimpia Masiera (ZSP Maniewo)
Chłopcy VI klasy:
Im Mikołaj Molski (SP2)
IIm Paweł Kudlak (SP Chrustowo)
IIIm Igor Szastek (SP2)
Rzut piłeczką palantową:
Dziewczęta IV klasy:
Im Agnieszka Dyżlą (SP2)
IIm Aleksandra Chruściel (SP Rożnowo)
IIIm Aleksandra Majkowska (SP3)
Chłopcy IV klasy:
Im Tobiasz Cebulski (SP4)
IIm Staś Pietrzak (SP2)
IIIm Bartosz Perlicjan (SP4)
Dziewczęta V klasy:
Im Hania Urbaniak (SP4)
IIm Amelia Stec (SP2)
IIIm Wiktoria Kulupa (SP3)
Chłopcy V klasy:
Im Krzysztof Przymusiński (SP Kiszewo)
IIm Kacper Malinowski (SP3)
IIIm Piotr Garcon (SP Chrustowo)
Dziewczęta VI klasa:
Im Wiktoria Barszczak (SP3)
IIm Zofia Talarek (SP3)
IIIm Magdalena Bejma (SP4)
Chłopcy VI klasy:
Im Filip Myszkowski (ZSP Maniewo)
IIm Gabriel Kramm (SP4)
IIIm Igor Jodłowicz (SP3)
Biegi:
Dziewczęta 40m:
Im Aleksandra Czajkowska (ZSP Maniewo)
IIm Weronika Kalupa (JDS)
IIIm Amelia Rabenda (SP Objezierze)
Chłopcy 40m:
Im Jakub Piotrowski (SP3)
IIm Mateusz Uciński (SP Objezierze)
IIIm Patryk Kieljan (SP4)
Dziewczęta 50m:
Im Wiktoria Kulupa (SP3)
IIm Daria Cegielska (SP3)
IIIm Justyna Muszyńska (SP Chrustowo)
Chłopcy 50m:
Im Aleksander Brzeźniak (JDS)
IIm Gracjan Lupa (SP Rożnowo)
IIIm Bartosz Zaranek (SP4)
Dziewcząt 60m:
Im Monika Dmytruszyńska (SP2)
IIm Zofia Talarek (SP3)
IIIm Olimpia Masiera (ZSP Maniewo)
Chłopcy 60m:
Im Mikołaj Molski (SP2)
IIm Filip Myszkowski (ZSP Maniewo)
IIIm Adrian Mańczak (SP2)
Dziewczęta 400m:
Im Weronika Kalupa (JDS)
IIm Nikola Wypych (SP Objezierze)
IIIm Klara Dąbrowicz (SP Rożnowo)
Chłopcy 400m:
Im Mateusz Uciński (SP Objezierze)
IIm Jacek Polcyn (ZSP Maniewo)
IIIm Franciszek Wąs (SP Rożnowo)
Dziewczęta 500m:
Im Matylda Kubisz (JDS)
IIm Nikola Mejer (SP Objezierze)
IIIm Sandra Kujawa (ZSP Maniewo)
Chłopcy 500m:
Im Bartosz Zaranek (SP4)
IIm Marek Klose (SP Objezierze)
IIIm Dawid Szulc (SP Rożnowo)
Dziewczęta 600m:
Im Marcelina Aleksandrowicz (JDS)
IIm Milena Słuszczak (SP2)
IIIm Zofia Talarek (SP3)
Chłopcy 600m:
Im Filip Warciarek (SP4)
IIm Igor Szajstek (SP2)
IIIm Piotr Mariusz (ZSP Maniewo)
Dziewczęta sztafeta 8x50m:
Im SP Objezierze
IIm SP 2 Oborniki
IIIm SP3 Oborniki
Chłopcy sztafeta 8x50m:
Im SP Objezierze
IIm SP 2 Oborniki
IIIm SP 4 Oborniki

Podobne artykuły