Wysoka frekwencja
 w Łukowie

Wysoka frekwencja
 w Łukowie

ŁUKOWO. Łukowski dzień dziecka był okazją do policzenia wszystkich maluchów, bo na imprezę dla dzieci przybyła niemal cała wieś. -Takiej frekwencji u nas jeszcze nie było – mówią zadowolone organizatorki, sołtys Ewa Bardzik i rada sołecka.
Dopisała niezmiennie słoneczna pogoda a atrakcji nie brakowało. Był darmowy dmuchany zamek i animatorzy. Batman wraz z pszczółką Mają i myszką Miki organizowali gry i zabawy. Były tańce i puszczanie wielkich baniek mydlanych. Wszystko przy muzyce a na dodatek tyle lodów, że każdy mógł wybierać. Pyszne lody dostarczył niezawodny Marcin Maćkowiak a przed jego lodo-truckiem szybko ustawiła się długa kolejka dzieci. By było jeszcze słodziej, przyjechał burmistrz Piotr Woszczyk z wielką torbą cukierków. Pani Honorata pieczołowicie piekła na grillu kiełbaski a roześmiane buzie dzieci były najlepszym dowodem na bardzo udane święto.
– Nie było by tak pięknie, gdyby nie pomoc mojej rady sołeckiej i kochanych sponsorów w tym RSP Łukowo, którym serdecznie dziękuję – powiedziała sołtys Ewa Bardzik.

Podobne artykuły