Siatkarki z Cegielskiego na podium

Siatkarki z Cegielskiego na podium

ROGOŹNO, SZAMOTUŁY. O prawdziwym sukcesie można mówić w związku ze zdobyciem przez Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego III miejsca w ćwierćfinałach Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w piłce siatkowej.
Siatkarki trenowane przez Pawła Ratajczaka wystąpiły w Szamotułach wraz z innymi pięcioma drużynami, które wcześniej uzyskały awans, zwyciężając w Mistrzostwach Powiatowych.
Uczennice ZS Rogoźno, awansując z pierwszej grupy eliminacyjnej w półfinale, uległy tylko nieznacznie drużynie gospodarzy Zespołowi Szkół Szamotuły 1:2. W meczu o III miejsce dziewczęta z Rogoźna zdecydowanie wygrały z Zespołem Szkół Sieraków 2:0, zajmując ostatecznie III miejsce na Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego. Za sobą zostawiły ZS Bolechowo i ZST Grodzisk.
Biorąc pod uwagę początek sezony siatkarki mogą odnotować jeszcze niejeden sukces, a w zespole grają: Dominika Dybek, Danuta Piechowiak, Angelika Walkowska, Greta Chojnacka, Daria Tecław, Natalia Lichota, Donata Kasper, Martyna Jezierska i Dominika Nowald.

Podobne artykuły