Kolejne medale obornickich karateków

Kolejne medale obornickich karateków

OBORNIKI. Po niedawnych sukcesach starszych zawodników Obornickiego Klubu Karate. Tym razem do rywalizacji stanęli najmłodsi. W niedzielę 18 marca brali oni udział w Turnieju Młodych Talentów DYNAMIC CUP, który odbywał się w Mosinie. W zawodach tych uczestniczyło w sumie ponad 400 zawodników z kilkudziesięciu klubów z województwa wielkopolskiego i dolnośląskiego. Nasi karatecy wywalczyli tam w swoich kategoriach wiekowych 23 medale w następujących konkurencjach.
Kata drużynowe: I m Krystian Chrzanowski, Piotr Kulikowski, Tytus Włodarczak. Kata indywidualne: I m Krystain Chrzanowski, Wiktoria Kulupa
II m Bartek Wróblewski, Alicja Paulus, Tytus Włodarczak, Zosia Piszczek, Konrad Świstowski, III m Julian Kaczmarek, Filip Krzywicki, Wiktor Maćkowiak, Piotr Kulikowski, Wojtek Desperak, Maciej Desperak, Laura Chrzanowska. Kumite indywidualne: II m Piotr Kulikowski. Kihon: I m Kamil Jaryż, Filip Kapczyński, II m Stefania Runowska, III m Ernest Runowski. Tor sprawnościowy: III m Alicja Paulus, Bartek Wróblewski, Julian Kaczmarek.
W tym samym dniu w Poznaniu rozgrywane były również Otwarte Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Udział w nich brała Aleksandra Wieczorek, która wywalczyła tam złoty medal w konkurencji kumite w kat. – 61 kg. Wszystkim medalistom i uczestnikom gratulujemy. Udział w zawodach opłacony był ze środków UMiG Oborniki.

Podobne artykuły