Siatkarki Ratajczaka pokonały wszystkich

POWIAT OBORNICKI. 13 marca rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych Dziewcząt. Turniej rozgrywany był systemem pucharowym. W pierwszym półfinale ZS Rogoźno pokonał ZS Oborniki 2:0. W drugim półfinale LO Rogoźno wygrało 2:1 z LO Oborniki.
W finale zawodów Zespół Szkół z Rogoźna wygrał z LO Rogoźno 2:1.
Drużyna Zespołu Szkół im. Hipolita Cegielskiego wygrywając mistrzostwa uzyskała awans do zawodów rejonowych, które odbędą się 28 marca w Szamotułach.
Ostatecznie zwycięzcą okazały się dziewczyny z ZS Rogoźno, wyprzedzając LO Rogoźno, a na miejscu III uplasowało się LO Oborniki. Zespół ZS Oborniki został w ogonie, pokonany przez wszystkich.
W zwycięskiej drużynie grały podopieczne Pawła Ratajczaka: Dominika Dybek, Danuta Piechowiak, Angelika Walkowska, Greta Chojnacka, Daria Tecław, Natalia Lichota, Dominika Kasper, Julia Świderska, Martyna Jezierska i Dominika Nowald.