Zderzenie w Jaraczu

Zderzenie w Jaraczu

JARACZ. W środę około godziny 17:45 doszło na drodze krajowej nr 11, na wysokości Jaracza, do zderzenia dwóch pojazdów osobowych,.
Trzy mieszkanki Jaracza, spieszyły się do Parkowa do szkoły na wywiadówkę. Prowadząca samochód, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej ze wsi Jaracz, wymusiła pierwszeństwo jadącemu drogą krajową od strony Piły na opolskich tablicach rejestracyjnych samochodowi osobowemu marki Toyota, którym poruszało się starsze małżeństwo.
Skutkiem tego doszło do zderzenia pojazdów, w którym ucierpiały trzy mieszkanki Jaracza. Wszystkie trzy trafiły w ręce ratowników, w szpitalu okazało się, że kobieta siedząca na tylnej kanapie doznała pęknięcia czaszki, na szczęście nie zagrażającego funkcjom życiowym. Musiała pozostać w szpitalu. Kierująca i pasażerka z przedniego fotela zostały jedynie poobijane, więc jazda do szpitala nie była konieczna.
Na miejscu zderzenia bardzo szybko pojawili się ratownicy z OSP Parkowo i policjanci.
Droga została zamknięta, a korek się wydłużał z minuty na minutę. Kierowcy znający objazd, kierowali się drogą przez Parkowo. Pozostałym nikt nie pomagał poprzez przekierowanie ich w dalszą drogę objazdem. Musieli stać i czekać ponad trzy kwadranse.

Podobne artykuły