Akcja pomocy pogorzelcom wciąż trwa

Akcja pomocy pogorzelcom wciąż trwa

URBANIE. Nadal trwa akcja pomocy dla rodziny z Urbania, której dom kilka tygodni temu strawił pożar. Władze gminy przyznały rodzinie mieszkanie zastępcze, a oborniczanie wykazali się w stosunku do pogorzelców ogromną empatią, przekazując im liczne dary rzeczowe i pieniężne. W akcję włączyło się już sporo firm, instytucji, szkół oraz osób poruszonych tragedią rodziny.
Dzięki uzyskanemu wsparciu rozpoczął się i trwa remont mieszkania, ale potrzeb jest ciągle sporo. Na teraz potrzebne są: dwa parapety wewnętrzne najlepiej w kolorze ciemny dąb o wymiarze 1850 x 330, płyta nida-gips zwykła 2,6 na 1,2 nawet 20 szt. oraz papa termozgrzewalna wierzchniego krycia 4,2 mm, nawet 160 m.
Cała poszkodowana rodzina, nie czekając na cud, przeznacza każdą wolną chwilę na wyremontowanie swego domu, lecz zniszczenia były ogromne. Nadal można przekazywać datki  na rachunek bankowy uruchomiony przez Stowarzyszenie Wspólnota Wolontariuszy Hospicyjnych „Ludzki gest” im. Jana Pawła II. Nr konta: 13 1140 2004 0000 3102 7708 5624 z dopiskiem DLA POGORZELCÓW, a nadchodzące święta Bożego Narodzenia są doskonałą okazją do otwarcia serc i portfeli.

Podobne artykuły