Dzień Misia

Dzień Misia

OBORNIKI. W Szkole Podstawowej odbyła się uroczystość związana ze Światowym Dniem Pluszowego Misia. Święto to na stałe wpisało się do kalendarza szkolnego. Impreza była podsumowaniem tygodniowego projektu edukacyjnego, którego głównym tematem był Miś. Kolorowe przedstawienie o pluszowych misiach przygotowała klasa III a z wychowawcą V. Krupką.
Konkursy cieszyły się dużym powodzeniem wśród dzieci. Bohaterem konkursu przyrodniczego w tym roku był koala. Mimo, że to torbacz, to wszyscy mówią na niego „.miś”.
I miejsce zajęła O. Dębowska z kl. III c. II miejsce: A. Wysocki z kl. III f, M. Pankiewicz z kl. III f, J. Widlarz z kl. III a. III miejsce: A. Olech z kl. III c, W. Nowacki z kl. III c, D. Kosmowska z kl III a, J. Borowiak z kl. III a, K. Molińska z kl. III b, T. Kula z kl. III e.
W konkursie plastycznym:I miejsce: A. Rodak z kl. III f i D. Kwiatkowska z kl. III a, II miejsce: O. Dębowska z kl. III c, M. Bielejewska z kl. III d, III miejsce: A. Szrama z kl. III f, Z. Czyż z kl. I c, F. Szalczyński z kl. I a. Wyróżnienie: W. Stachowiak z kl. I b, W. Molińska z kl. II b i M. Nawrocka z kl. „0” b.
Posiadaczem największego Misia w szkole okazał się D. Piejak z kl. II a, a tuż za nim J. Widlarz z kl. III a.
Misie mają w sobie coś magicznego, co porywa dorosłych jak i dzieci. Nie sposób przejść obok nich obojętnie. Organizatorami projektu są: K. Młodożyńska i V. Krupka.

Podobne artykuły