Zaginął w okolicach Rożnowa

Zaginął w okolicach Rożnowa

OBORNIKI. 5 listopada w okolicach Rożnowa zaginął 44-letni mężczyzna. Sebastian Solman wyszedł ze swojego domu w Poznaniu i do tego momentu nie wrócił. Osoby, które mogą wiedzieć gdzie przebywa mężczyzna proszone są o kontakt z policją.
Policja poszukuje Sebastiana Solman. Mężczyzna zaginął 5 listopada. Wyszedł z domu w Poznaniu około godz. 17.00 – 18. 00. Poinformował rodzinę że jedzie do Rożnowa, skąd miał się udać pieszo do miejscowości Jaracz, gdzie skrócił sobie drogę przez tereny leśne i się zagubił. Sebastian nie wrócił do domu, nie nawiązał też kontaktu z rodziną. 
Rysopis – wiek 44 lata, szczupłej budowy ciała, włosy brak, – posunięte łysienie, reszta włosów ogolona, twarz owalna, uszy przylegające, waga ok. 75 kg., wzrost 180 cm, oczy niebieskie. Znaki szczególne – tatuaże: wzory, postać Jezusa, Matki Boskiej, tatuaże kolorowe na szyi, klatce piersiowej, nogach. Ubiór – Kurtka koloru khaki z kapturem długości ¾, spodnie jeansowe koloru bordowego, półbuty sportowe koloru brązowego, bluza sportowa rozpinana koloru fioletowego. Mężczyzna miał przy sobie plecak sportowy z żółtymi paskami. 
Osoby posiadające informacje na temat miejsca przebywania zaginionego prosimy o kontakt z policjantami pod numerami telefonów 61 84 14611 lub 997 czynne całą dobę.

Podobne artykuły