Dwie nowe dyrektor

ROGOŹNO, PARKOWO. W minionym tygodniu odbyły się w Rogoźnie dwa konkursy na dyrektorów szkół i obydwa uzyskały rozstrzygnięcie. Pełniąca dotąd obowiązki dyrektora SP nr 2 Danuta Karolak została oficjalnie dyrektorem tej szkoły. Jest w Rogoźnie doskonale znana i ceniona, a lista jej inicjatyw i dokonań jest długa. Była jedyną kandydatką na fotel dyrektora szkoły podstawowej nr 2, na którym od początku roku już i tak zasiadała, organizując nowy rok szkolny.
Dyrektorem szkoły w Parkowie została Małgorzata Cyranek z Obornik. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, nauczyciel matematyki w obornickim liceum ogólnokształcącym. Jest małżonką Waldemara Cyranka, także nauczyciela wychowania fizycznego obornickiego liceum, a jednocześnie przewodniczącego komisji oświaty i sportu rady miejskiej Obornik.
Małgorzata Cyranek także była jedynym kandydatem na dyrektora tej szkoły, a dała się poznać jako osoba energiczna o ogromnym doświadczeniu pedagogicznym i co ważne, łatwo nawiązująca

Podobne artykuły