Świętowały pary małżeńskie

Świętowały pary małżeńskie

OBORNIKI. Ponad 50 lat temu przyrzekali, że uczynią wszystko, aby ich małżeństwa były zgodne, szczęśliwe i trwałe. Dziś z satysfakcją przyznają, że obietnicy tej dotrzymują każdego dnia.
We wtorkowe popołudnie 17 października w sali Obornickiego Ośrodka Kultury odbyła się wyjątkowa uroczystość, podczas której burmistrz Tomasz Szrama wraz z kierownikiem USC Krzysztofem Tomaszewskim  uhonorowali jubilatów medalami przyznanymi im przez prezydenta Dudę.
Wśród świętujących Złote Gody znaleźli się: Krystyna i Stanisław Bamberowie, Wanda i Franciszek Budzanowie, Aniela i Kazimierz Bzdręgowie, Urszula i Antonii Fiołkowie, Krystyna i Henryk Jeżakowie, Teresa i Stanisław Kaniowie, Krystyna i Eugeniusz Kierstanowie, Halina i Edward Kryczkowie, Barbara i Jan Kwiatkowscy, Kazimiera i Eugeniusz Leśnikowie, Zofia  i Henryk Mikołajczakowie, Aniela i Eugeniusz Napierałowie, Zofia i Jerzy Nowiccy, Maria i Wojciech Pasterscy, Janina i Stanisław Sawiakowie, Krystyna i Zdzisław Solisowie, Stanisława i Stanisław Szyman- kowie, Aniela i Bolesław Bieńkowie, Krystyna i Bogdan Bugajowie, Jadwiga i Bronisław Domasikowie, Benigna i Jerzy Głów, Irena i Jan Jobowie, Teresa i Zbigniew Kasperkowie, Maria i Czesław Kotowiczowie, Genowefa i Janusz Kwiateccy, Krystyna i Maria Lembiczowie, Irena i Stanisław Magdziarkowie, Leokadia i Tadeusz Molińscy, Marianna i Łucjan Nowakowie, Zofia i Mieczysła Ossesowie, Urszula i Mirosław Rymerowie, Jadwiga i Marian Sobczakowie, Łucja  i Stanisław Szramowie oraz Donata i Wincenty Winieccy
Uroczystość zwieńczył występ artystów operetkowych scen poznańskich: Agnieszki Wawrzyniak i Klaudiusza Kapłona.

Podobne artykuły