Jechał z prochami i na prochach

RYCZYWÓŁ. Miała to być rutynowa kontrola drogowa. Okazało się, że kierowcą jest diler narkotyków, mogący być na domiar złego pod ich wpływem.
Rzecz cała miała miejsce w Ryczywole w środę 11 października. Policjanci obserwując ruch drogowy zauważyli, że kierowca samochodu marki Daewoo wykazuje na ich widok wyraźne oznaki zdenerwowania. Postanowili go zatrzymać, a kontrola pojazdu i kierowcy przyniosła niespodziewane skutki.
Przy 27-letnim mężczyźnie znaleźli woreczek z zawartością amfetaminy. W tej sytuacji policjanci przeszukali cały pojazd i znaleźli w nim ukryty woreczek foliowy z zawartością suszu roślinnego – marihuany.
Sam kierowca też wyglądał podejrzanie. – Mężczyzna znajdował się najprawdopodobniej pod wpływem narkotyków. W tej sytuacji zatrzymano mu prawo jazdy – poinformował nas Paweł Witzberg z komendy powiatowej policji w Obornikach dodając:
– Mężczyzna jest zatrzymany, a jego sprawą zajmie się sąd. 27-latkowi grozi za posiadanie narkotyków do 3 lat więzienia, a lista zarzutów w najbliższym czasie może zostać uzupełniona o kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających.

Podobne artykuły