Poszukiwanie złodzieja

Poszukiwanie złodzieja

OBORNIKI. Oborniccy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy, do której doszło w jednym z obornickich sklepów pod koniec sierpnia tego roku. Monitoring zarejestrował potencjalnego sprawcę tego przestępstwa. Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego proszą za naszym pośrednictwem o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z materiału prezentowanego na stronie www.oborniki.policja.gov.pl, gdzie znajduje się wizerunek domniemanego sprawcy lub posiadają wszelkie informacje na jego temat.
Do zdarzenia doszło 21 sierpnia w godzinach popołudniowych w sklepie zabawkowym przy obornickim Rynku. Sprawca wykorzystując chwilową nieobecność personelu przy ladzie wszedł za nią, a następnie z metalowej kasetki dokonał kradzieży znajdujących się tam pieniędzy.
Na podstawie zapisu sklepowego monitoringu ustalono, iż mężczyzna miał około 32 lata, 180 cm wzrostu, krępą sylwetkę ciała, bladą cerę, twarz owalną, wysokie i szerokie czoło, oczy piwne, włosy krótko ścięte, brwi łukowate, średniej długości i średniej grubości koloru ciemny blond. W dniu zdarzenia ubrany był w białą koszulkę oraz szorty koloru czarnego.
Na wszelkie informacje od Państwa czekają przez całą dobę przy ul. Piłsudskiego 54 w Obornikach. Można także zgłosić się do najbliższej jednostki Policji lub przekazać informacje na nr tel. 61 29 75 278, 61 29 75 271, 61 29 75 272 czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30, bądź na numer alarmowy 997 lub 112 czynnym całą dobę. Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rzecznik.oborniki@po.policja.gov.pl

Podobne artykuły