Zmiany w gminnej komunikacji

GMINA OBORNIKI. Renata Małyszek, radna w z Kiszewa, zabiegała o dodatkowy kurs autobusów, tak zaplanowany, by pasażerowie jadący na siódmą do pracy mieli możliwość zdążenia tam na czas. Wiceburmistrz Piotr Woszczyk przychylił się do jej wniosku i poszerzono plan przejazdów z Kiszewa do Obornik. Dodatkowy kurs sprawdził się znakomicie, bo autobus ma słuszne „obłożenie”, a mieszkańcy wyrażają zadowolenie ze zmiany. Doszedł też kurs wieczorny, by młodzież mogła po przybyciu z Poznania do Obornik dojechać wieczorem do Kiszewa. Ten kurs także okazał się przysłowiowym strzałem z w dziesiątkę.
To może być nie jedyna zmiana, bowiem w związku ze zbliżającym się rokiem szkolnym, zastępca burmistrza Piotr Woszczyk zwraca się za naszym pośrednictwem do mieszkańców gminy z prośbą o przesyłanie swoich propozycji zmian rozkładów jazdy gminnej komunikacji miejskiej.
Zgłaszać można także uwagi, mogące poprawić funkcjonowanie komunikacji. Adres mailowy zastępcy burmistrza to: piotr.woszczyk@um.oborniki.pl.

Podobne artykuły