W środku lata w Obornikach

W środku lata w Obornikach

OBORNIKI. Tegoroczne lato rozpoczęły tradycyjne Dni Obornik, a już 22 lipca odbyła się kolejna duża impreza. Był to koncert SUMMER, DISCO& DANCE, niewątpliwa gratka dla miłośników tego rodzaju muzyki tanecznej. Wystąpiły gwiazdy, rodzimi przedstawiciele tego gatunku i debiutanci w konkursie talentów.
Ci pierwsi zaczęli na scenie amfiteatru. Przyjęto ich wielkimi brawami, a emocje wciąż wzrastały. Na marginesie warto zauważyć, że w Obornikach rośnie nowe śpiewne pokolenie i Bartek Tecław nie musi martwić się tym, kto go zastąpi, gdy pójdzie na emeryturę. Prócz owych talentów zagrała obornicka estrada dęta i zatańczyła formacja taneczna Fenomen.
Do parku przy OOK przybywali wciąż nowi miłośnicy muzyki disco, a impreza przeniosła się na dużą scenę. Tam można było postać, potańczyć, posiedzieć na wałach przy scenie lub na parkowych ławeczkach, bo wszędzie było dobrze słychać. Power play śpiewał – jesteś taka jak ja, Adonis zapewniał, że zaczyna żyć i zaczyna śnić, Two Boys przypomnieli nieśmiertelną makarenę, pojawił się też Michale Jackson ze swymi księżycowymi krokami. Justyna i Piotr serwowali italiano canto, a Rui Carlos Ferreira stworzył klimat sjesty. Sławek Czapla szukał ukochanej, a wszystkich przebił śpiewający i tańczący śpiewająco Bartek Tecław, będący też gospodarzem imprezy.
Ta wypadła wspaniale, co zapewne potwierdzą obecni na niej fani muzyki disco. Organizatorzy zapewnili coś na ząb i do popicia, a ulewny deszcz spadł dopiero po imprezie, więc wszystko się udało i dobrze skończyło.

Podobne artykuły