Wczasorekolekcje z festynem

Wczasorekolekcje z festynem

ROGOŹNO. Już od 26 lat nieprzerwanie Fundacja DAR ROGOŹNA realizuje idee wspierania osób z niepełnosprawnością. Każdego roku gromadzi osoby z całej Wielkopolski zarówno osoby z niepełnosprawnością, jak i wolontariuszy, którzy z wielkim zapałem i otwartym sercem pragną spędzać w wyjątkowy sposób czas.
Tegoroczne Wczasorekolekcje rozpoczęły się w sobotę 24 czerwca a zakończyliśmy w poniedziałek 3 lipca. W tym czasie wspólnota uczestniczyła w trzydniowych rekolekcjach, które w tym roku poprowadził ks. Łukasz Jaworski – wikariusz parafii św. Wita. Czwartek to tradycyjnie dzień wyjazdu, tym razem spędzonego go na polach Lednickich. Niedziela poprzedzająca dzień wyjazdu to tradycyjnie dzień, w którym zorganizowano festyn rodzinny dla mieszkańców miasta Rogoźna. Spośród wielu atrakcji warto wymieć występ chóru Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Rogoźnie, występ wokalny Sary Frankiewicz – laureatki m.in. tegorocznego konkursu muzycznego Mikrofonia, oraz występ Orkiestry Dętej z Rogoźna pod batutą pana Romana Tylutki. Główną atrakcją festynu był koncert zespołu wokalnomuzycznego SOUDARION.
Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby tegoroczne wczasorekolekcje mogły się odbyć, organizatorzy składają za naszym pośrednictwem serdeczne podziękowania.

Podobne artykuły