Najwybitniejsi odebrali Uczniowskie Oskary

Najwybitniejsi odebrali Uczniowskie Oskary

OBORNIKI. W Obornickim Ośrodku Kultury odbyła się gala wręczenia Uczniowskich Oskarów 2017 dla najlepszych uczniów szkół z Gminy Oborniki.
Wyróżniono finalistów i laureatów w trzech kategoriach: za osiągnięcia w konkursach sportowych, za osiągnięcia w konkursach artystycznych oraz za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych.
Nagrodzeni zostali również najlepsi absolwenci poszczególnych gimnazjów: Aleksandra Ziółkowska- jako najlepsza absolwentka Gimnazjum nr 1 im. Unicef w Obornikach; Daria Mysiak- jako najlepsza absolwentka Gimnazjum nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Obornikach; Aleksandra Mrówka- jako najlepsza absolwentka Prywatnego Gimnazjum nr 1 w Obornikach; Anna Biedna- jako najlepsza absolwentka Gimnazjum w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kiszewie; Karolina Steinke jako najlepsza absolwentka Gimnazjum im. Franciszka Mickiewicza w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rożnowie; Franciszek Repczyński- jako najlepszy absolwent Gimnazjum w Zespole Szkół im. Adama Mickiewicza w Objezierzu; Ewa Klewenhagen- jako najlepsza absolwentka Technikum Rolniczego w Zespole Szkół Adama Mickiewicza w Objezierzu.
Tytuł Najlepszej Absolwentki Gimnazjum w Gminie Oborniki otrzymała absolwentka Gimnazjum nr 1 im. Unicef w Obornikach- Aleksandra Ziółkowska.
Na gali odbyło się także wręczenie nagród dla uczniów nagrodzonych za wykonanie najlepszych prac w konkursie plastycznym „Jak ostrzec babcię, dziadka i osoby starsze przed złodziejami, oszustami i manipulantami”, którego inicjatorem była Obornicka Rada Seniorów.

Podobne artykuły